Wiata garażowa wielostanowiskowa firmy Kaliński

Lato to idealny moment na wszelkiego rodzaju remonty, porządki i przygotowania do zimy, z tą myślą wyszedł jeden z mieszkańców Poznania, dla którego przygotowaliśmy wielostanowiskową wiatę.

Wiata garażowa pozwoli ochronić nasz samochód, motocykl czy przyczepę przed ostrym letnim słońcem a także jesiennym deszczem czy zimowym śniegiem. Tworzone przez nas zadaszenie jest na tyle uniwersalne, że może zostać postawione nie tylko w okolicy domu jednorodzinnego. 

Powstała wiata garażowa wielostanowiskowa ma 7,5 metra szerokości, 5 metrów głębokości, do jej stworzenia użyto rury o średnicy 88,9 mm oraz 76,1 mm, zadaszenie pozwala na zaparkowanie trzech samochodów.
Wykonana przez dział produkcji firmy Kaliński wiata garażowa wielostanowiskowa składała się z czterech słupów wraz z kratownicami tworzących spadzisty, spiczasty dach. Cała konstrukcja jest stabilna i pokryta jest antracytową trwałą plandeką, który wypełnia szkielet. Powstałe zadaszenie zostało stworzone ze stali nierdzewnej, co nie dopuszcza do powstania jakiejkolwiek korozji.

Nasze wiaty garażowe można wykończyć w dowolny sposób, używając plexi, plachty PCV, blachy lub blachodachówki. Zamontowanie wiaty czy wymiana powierzchni dachu jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy czy umiejętności. Do ustawienie wiaty garażowej na własnym terenie nie potrzeba również specjalnych zezwoleń, każdy może ją zamontować na własnej czy wspólnej posesji.