Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Piaseczno

W ostatnich latach Piaseczno stało się jednym z najważniejszych centrów polskiego biznesu. Wiele ogromnych firm lokuje tam swoje siedziby, aby zachować bliski kontakt ze stolicą. Z tego względu w Piasecznie pojawia się mnóstwo samochodów służbowych. To zaś siłą rzeczy powoduje wzrost popytu na sprawdzone części.

Firma Kaliński oferuje mieszkańcom Piaseczna możliwość skorzystania z wyjątkowych usług. Jedną z nich jest regeneracja katalizatorów Piaseczno. Nie wszyscy kierowcy mogą wiedzieć, że katalizatory nadają się do przeprowadzenia tzw. regeneracji. Jest to proces przywracający takiej części pełną sprawność i pierwotne właściwości. Bardzo ważnym etapem okazuje się wówczas czyszczenie katalizatorów Piaseczno. W ich wnętrzu gromadzi się bowiem osad oraz różne zabrudzenia. Przez to katalizator z czasem traci swoją funkcjonalność. Na szczęście praktycznie wszystkie zanieczyszczenia tego typu można usunąć.

Jeżeli chodzi o katalizatory stosowane w samochodach osobowych, zazwyczaj standardowa wymiana wkładu przywraca im pełną sprawność. Tymczasem w egzemplarzach dla samochodów ciężarowych należy zastosować wypalanie katalizatorów Piaseczno, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Można również wykonać regeneracje poprzez wymianę wkładów.Dzięki temu egzemplarz poddany regeneracji znów nadaje się do użytku.

Podobny schemat można zastosować w przypadku filtrów DPF. Firma Kaliński korzysta w tym celu ze specjalistycznej maszyny Hartridge, która zapewnia kompleksowe czyszczenie filtrów DPF Piaseczno. Maszyna w trakcie pracy generuje bardzo silny strumień powietrza i tym samym wydmuchuje wszystkie zgromadzone zanieczyszczenia. Kolejno filtr jest wypalany i raz jeszcze wydmuchiwany. To daje nam pewność, że wnętrze filtra będzie wolne od wszelkich zabrudzeń i ciał stałych. Filtry można również oczyścić wymieniając ceramiczny wkład.

Dobrze wykonana regeneracja DPF Piaseczno sprawia, iż filtr znów wychwytuje wystarczającą ilość zanieczyszczeń. Z takiej usługi mogą skorzystać właściciele pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

Katalizatory oraz filtry DPF po regeneracji trafiają bezpośrednio do naszego asortymentu. Klienci chętnie decydują się na ich zakup, gdyż cena takich części jest tańsza od fabrycznie nowych elementów. Jeżeli chodzi o sam zakup, oferujemy Państwu możliwość odebrania części na miejscu lub sprzedaż wysyłkową. Każdy może więc wybrać preferowany przez siebie sposób odbioru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dostępnym asortymentem.