Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Piotrków Trybunalski

Układ wydechowy to ważna część pojazdu spalinowego. Składa się z takich elementów, jak między innymi katalizator i filtry DPF. Służą one temu, aby oczyszczać spaliny wydostające się na powietrze z układu wydechowego samochodów ciężarowych, osobowych, czy maszyn rolniczych. Jednak wraz z eksploatacją pojazdów ulegają one zabrudzeniu przez gromadzącą się w nich sadzę, przez co działają coraz słabiej. Aby przywrócić im ich funkcjonalność należy albo wymienić je na nowe, albo przeprowadzić regenerację części.

W obu przypadkach pomocą służy firma Kaliński, która zajmuje się nie tylko sprzedażą katalizatorów i filtrów DPF, ale także ich czyszczeniem. Regeneracja katalizatorów (Piotrków Trybunalski) odbywać się może na różne sposoby. W naszej firmie stawiamy na najbardziej skuteczny, dlatego też korzystamy z najlepszego pieca specjalistycznego marki Hartridge. Piec ten rekomendowany jest przez najsłynniejsze marki producentów aut osobowych i ciężarowych oraz części do nich. Czyszczenie katalizatorów (Piotrków Trybunalski) przeprowadzane jest przy użyciu bardzo wysokiej temperatury. Wypalanie katalizatorów (Piotrków Trybunalski) odbywa się “na sucho” i sprawia, iż sadza zgromadzona w mikrokanalikach, spala się na popiół, który wydmuchiwany jest sprężonym powietrzem. Dzięki temu nie ma śladu po zanieczyszczeniach w katalizatorze i filtrach DPF, części te wyglądają jak nowe. Wypalaniu towarzyszy również wydmuchiwanie popiołu za pomocą sprężonego powietrza. Regeneracja katalizatorów następuje również poprzez wymianę wkładów, taki proces realizowany jest szczególnie w pojazdach osobowych.

Jeśli dbają Państwo o swoje auto, chcecie utrzymać wszystkie jego części w pełnej sprawności. Dlatego warto powierzyć katalizatory i filtry DPF w ręce profesjonalnej ekipy, która serce do motoryzacji łączy z wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu każda usługa firmy Kaliński jest wykonana na najwyższym poziomie. Czyszczenie filtrów DPF (Piotrków Trybunalski) dostępne jest w całej Polsce, wystarczy skorzystać z kuriera, który dociera niemal wszędzie, przekazać nam zużyte części, a my sprawdzimy ich stan techniczny i jeśli to możliwe wykonamy czyszczenie filtrów DPF (Piotrków Trybunalski).