Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Radom

Katalizatory i filtry DPF to elementy układu wydechowego pojazdów spalinowych (takich jak auta ciężarowe, osobowe, maszyny rolnicze) używane w celu poprawy jakości powietrza. Podczas eksploatacji auta zbierają jednak zanieczyszczenia i osadza się w nich sadza, przez co z biegiem czasu części te ulegają osłabieniu i wymagają wymiany, bądź regeneracji. Regeneracja katalizatorów (Radom) to usługa, która oferuje firma Kaliński. To proces, w którym w trakcie czyszczenie katalizatorów (Radom) pozbywa się ich drobinek sadzy, a także innych zanieczyszczeń, które zbierają się podczas eksploatacji pojazdów.

Regeneracja DPF (Radom) odbywa się przy pomocy specjalistycznego pieca marki Hartridge, w którym odbywa się wypalanie katalizatorów (Radom). Piec ten to urządzenie, które rekomendują największe marki producenckie aut i części samochodowych. W nim części poddawane są wypalaniu metodą “na sucho” przy bardzo wysokich temperaturach. Powoduje to, iż zebrana w mikrokanalikach sadza spala się, a pozostały z niej popiół wydmuchiwany jest za pomocą sprężonego powietrza. Istnieje również możliwość wypłukiwania zanieczyszczeń wodą, ale nasz profesjonalny i doświadczony zespół nie poleca korzystania z tej metody, gdyż oprócz sadzy wypłukuje także niezbędne do prawidłowego działania filtrów, metale.

Czyszczenie filtrów DPF (Radom) to niezbędna praktyka, jeśli nie chcą Państwo wymieniać części na nowe, a chcą utrzymać auto sprawnym. Firma Kaliński profesjonalnie zajmie się Państwa katalizatorami i filtrami DPF, poddając ich usłudze – regeneracja DPF (Radom), która przeprowadzona zostanie na najwyższym poziomie przez najlepszych specjalistów korzystających z najskuteczniejszych urządzeń i metod. Prawidłowe działanie filtrów DPF i katalizatorów umożliwia długie podróże, podczas których zminimalizowane zostanie emitowanie niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska spalin. Docieramy do wszystkich miast i miejscowości w całej Polsce, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze usługi i produkty wszędzie tam, gdzie dojedzie kurier, dlatego możemy dotrzeć też do Państwa.