Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Włocławek

Doskonale wiemy, że właściciele pojazdów (zarówno motocykli, samochodów osobowych, ciężarówek, jak maszyn rolniczych) nieustannie mają do czynienia z różnego rodzaju awariami, np. katalizatora. Wiemy też jak trudno znaleźć sprawdzony warsztat, w którym naprawa zostanie zrealizowana rzetelnie, dokładnie i w dobrej cenie. Dlatego też chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów skupiliśmy się na wąskiej specjalizacji, którą są układy wydechowe.

Regeneracja katalizatorów i czyszczenie filtrów – Włocławek

Układ wydechowy to niezwykle ważny element każdego pojazdu, który ma znaczący wpływ na pracę silnika, a także minimalizuje ilość spalin wydzielanych podczas jazdy. Jednocześnie układ ten często ulega awarii, dlatego też tak ważne jest, aby szybko zauważyć jej pierwsze oznaki. Najczęściej jest to spadek wydajności, zwiększone spalanie, a często również ciemny dym wydostający się z rury wydechowej.

Do świadczonych przez nas usług należy czyszczenie i wypalanie katalizatorów, a także regeneracja DPF. Włocławek to obszar, na którym realizujemy usługi zdalnie. Na postawie otrzymanych od Klienta informacji diagnozujemy problem, po dokonaniu transakcji osoba kupująca wysyła nam filtr DPF lub katalizator, a my zajmujemy się jego czyszczeniem lub wymieniamy na nowy. Po regeneracji odsyłamy go do Klienta, który weryfikuje efekt naszej pracy. Cały proces zdalnej naprawy przebiega bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo oszczędzasz sporo czasu, który prawdopodobnie straciłbyś stojąc w korkach jadąc do i z warsztatu.

Czyszczenie filtrów DPF Włocławek– na czym polega?

Bardzo często przyczyną awarii układu wydechowego jest zbyt duża ilość sadzy. W naszym warsztacie usuwamy ją “na sucho”, co wyróżnia nas na tle innych firm stosujących metodę “na mokro”. Regeneracja wykonywana bez użycia wody polega na tym, że pod wpływem wysokiej temperatury sadza zgromadzona w filtrze DPF ulega całkowitemu spaleniu, a jej pozostałości są usuwane przy pomocy sprzężonego powietrza.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czyszczenia katalizatorów oraz regeneracji filtrów DPF.