Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Wałbrzych

Ochrona środowiska naturalnego to jedno z największych wyzwań stojących przed dzisiejszą motoryzacją. Pod tym względem szczególnie istotne jest ograniczenie emisji spalin, czyli szkodliwych związków powstających przy spalaniu paliwa. Tutaj kluczową rolę odgrywają filtry DPF oraz katalizatory. Jedyną wadą tych elementów jest fakt, że wychwytywane spaliny mogą z czasem doprowadzić do ich zapchania. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu.

Mieszkańcy Wałbrzycha i okolicznych miejscowości mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Polega ona na oczyszczaniu zapchanych katalizatorów i filtrów DPF. Dzięki temu obydwa elementy mogą odzyskać pełną funkcjonalność!

Regeneracja katalizatorów Wałbrzych może przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest dokładne czyszczenie katalizatorów Wałbrzych. Ma ono na celu usunięcie wszystkich zabrudzeń, osadu i innych nieczystości zgromadzonych we wnętrzu katalizatora. Podstawową metodą czyszczenia jest silny strumień powietrza pod ciśnieniem, który wydmuchuje zgromadzoną sadzę i popiół. Gdy to nie pomoże, usuwamy zanieczyszczenia poprzez wypalanie katalizatorów Wałbrzych. Umieszczenie takich egzemplarzy w specjalnych piecach pozwala na usunięcie wszelkich pozostałości i zabrudzeń. Drugim sposobem jest natomiast wymiana wkładu katalizatora.

Jak przebiega regeneracja DPF Wałbrzych?Tutaj wszystko zależy od stanu technicznego i poziomu zanieczyszczenia danego egzemplarza. Z reguły samo czyszczenie filtrów DPF Wałbrzych okazuje się wystarczające.Nasza firma dysponuje profesjonalną maszyną firmy Hartridge, która umożliwia nam bezpieczne i skuteczne czyszczenie. Jeżeli nawet to nie usunie zabrudzeń, wówczas pozostaje nam wymiana wkładu.

Firma Kaliński oferuje także Państwu możliwość zakupu sprawdzonych części samochodowych poprzez sprzedaż wysyłkową. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną jest to obecnie nie tylko najwygodniejsza, ale i zdecydowanie najbezpieczniejsza alternatywa. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.