Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Złotów

Jedną z najczęściej spotykanych usterek w przypadku filtrów DPF jest ich zapchanie, katalizatory natomiast wyczerpują się. W filtrach DPF dochodzi do sytuacji, kiedy ilość zgromadzonych zanieczyszczeń staje się na tyle duża, że zatyka wnętrze elementu. To z kolei szybko odbija się na pracy całego układu wydechowego, ale również innych podzespołów. Dlatego w takiej sytuacji należy możliwie szybko działać i skorzystać z pomocy ekspertów. Katalizatory rzadko ulegają zapchaniu, najczęściej znajdujący się w ich wnętrzu wkład traci swoje właściwości, ilość metali szlachetnych w ich wnętrzu słabnie. Zapchany filtr czy niesprawny katalizator może nawet unieruchomić pojazd, w takim stopniu, że nie będziemy w stanie go uruchomić.

Jak odetkać zapchany element? Tutaj rozwiązaniem może okazać się regeneracja filtrów DPF Złotów. W obydwu przypadkach zasada działania jest dość prosta. W zależności od specyfiki oddanego egzemplarza należy wymienić jego wkład lub przeprowadzić specjalne czyszczenie. Regeneracja katalizatorów Złotów polega natomiast na wymianie wkładów. Wkłady katalizatorów są elementem, który z czasem może stracić swoje właściwości i nie działać prawidłowo. Jego naprawa polega na umieszczeniu w katalizatorze nowego, sprawnego wkładu. Czasami w katalizatorach pojazdów z silnikiem diesla pojawiają się resztki niespalonej ropy i wtedy należy również dokonać czyszczenie za pomocą wymiany wkładów.

Firma Kaliński specjalizuje się w tego typu usługach. W naszej siedzibie wykonujemy czyszczenie DPF oraz czyszczenie katalizatorów Złotów. W bardzo wielu przypadkach korzystamy z unikalnej maszyny Hartridge. Jest to wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany w najlepszych firmach! Dzięki temu mamy pewność, iż naprawa katalizatorów Złotów przebiegnie właściwie, a zregenerowany egzemplarz odzyska pełną sprawność techniczną.

Regeneracja katalizatorów oraz regeneracja filtrów cząstek stałych Złotów to dwa bardzo ważne elementy naszej oferty. Niemniej jako firma Kaliński prowadzimy także własny sklep z częściami samochodowymi do układów wydechowych. Co więcej, nasza oferta obejmuje sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu możemy dotrzeć do kierowców z całej Polski a nawet świata. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Kaliński.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Złotów, czyszczenie katalizatora Złotów, naprawa katalizatora Złotów, regeneracja filtrów dpf Złotów, regeneracja filtrów cząstek stałych Złotów