Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Siedlce

Poza sprzedażą katalizatorów i filtrów do samochodów ciężarowych oraz osobowych, zajmujemy się również ich regeneracją oraz czyszczeniem. Jest to bowiem obowiązkowa czynność przedłużając żywotność tych części i lepsze funkcjonowanie auta. Dlatego, jeśli wskutek długotrwałej eksploatacji w mieście lub przez awarię układu sterowania, filtr stałych cząstek DPF (w naszej ofercie jest możliwa również regeneracja DPF Siedlce) zablokował się przez cząsteczki popiołu i sadzy, zgłoś się do nas. Nie musisz wymieniać filtra na nowy, ani nie musisz go usuwać z układu wydechowego, zregenerujemy go dla Ciebie. Katalizator natomiast odpowiada za oczyszczanie spalin ze związków toksycznych, co ma wpływ na wydajność silnika. Jednak eksploatacja auta może różnie wpłynąć na działanie katalizatora i doprowadzić do jego zużycia. Zdarza się, że katalizator wymaga czyszczenia, dzięki któremu odzyska on prawidłowe działanie i z powrotem zacznie spełniać swoje funkcje, co pomoże przywrócić osiągi silnika.

Czyszczenie katalizatorów Siedlce, podobnie jak czyszczenie filtrów odbywa się na dwa sposoby: wypalanie katalizatorów Siedlce w specjalnym piecu sadzy w filtrze lub katalizatorze oraz wydmuchiwanie ich strumieniem sprężonego powietrza lub wymiana wkładów ceramicznych.

Czyszczenie filtrów DPF Siedlce to usługa na najwyższym poziomie. Najczęściej wykorzystujemy piec Hartridge, aby wypalić zanieczyszczenia zalegające w filtrze. Nasza usługa regeneracja katalizatorów Siedlce przygotowana jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy profesjonalnej firmy, którą tworzą pasjonaci motoryzacji. Profesjonalnie wykonana regeneracja katalizatorów i filtrów DPF w naszej firmie zapewni możliwość długiego podróżowania swoim autem i znacznie zmniejszy szkodliwość emitowanych spalin. Warto sprawdzić stan katalizatorów i filtrów DPF w swoim samochodzie, chętnie pomożemy w ocenie i ewentualnych naprawach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji lub umówienia konsultacji.