Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Grudziądz

Katalizatory to elementy układu wydechowego w pojazdach spalinowych, takich jak auta osobowe, ciężarowe, czy maszyny rolnicze, budowlane. Służą poprawie jakości powietrza, czyli zmniejszeniu ilości emitowanych spalin. Niestety, eksploatacja pojazdów sprawia, że części te przestają działać poprawnie, gdyż zaczyna gromadzić się w nich sadza i inne zabrudzenia. Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą filtrów DPF i katalizatorów, ale także ich czyszczeniem oraz regeneracją. Regeneracja katalizatorów Grudziądz to inaczej czyszczenie katalizatorów Grudziądz. Jest to proces, w którym czyszczone są zalegające drobinki sadzy, które zbierają się podczas eksploatacji pojazdu.

Regeneracji służy wypalanie katalizatorów Grudziądz, które jest najefektywniejszym sposobem na pozbycie się sadzy. Do wypalania służy specjalny piec marki Hartridge, które rekomendują najwięksi producenci aut oraz części samochodowych. Jest to specjalistyczne urządzenie, w którym “na sucho”, w bardzo wysokiej temperaturze zgromadzona w mikrokanalikach sadza spalana jest na popiół. Następnie zgliszcza wydmuchiwane są z katalizatorów i filtrów przy pomocy sprężonego powietrza. Firma Kaliński nie stosuje wypłukiwania zanieczyszczeń wodą, ponieważ podczas tego procesu usuwana jest nie tylko sadza, ale także niezbędne do prawidłowego funkcjonowania filtrów, metale.

Czyszczenie filtrów DPF (Grudziądz) jest niezbędne, jeśli chcą Państwo utrzymać swój pojazd w pełnej sprawności. Firmę Kaliński tworzą doświadczeni fachowcy, którzy z pasją zajmują się każdym procesem mającym na celu usprawnienie pojazdu. Dlatego regeneracja DPF Grudziądz odbywa się na najwyższym poziomie, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się długimi podróżami z minimalną emisją szkodliwych spalin. Wystarczy przekazać nam niesprawny katalizator lub filtr DPF, sprawdzimy jego stan techniczny, zregenerujemy je, jeśli będzie to możliwe i odeślemy Państwu na wskazany adres. Nasze produkty i usługi jesteśmy w stanie dostarczać wszędzie tam, gdzie dotrze kurier. Dlatego dotrzemy również do Państwa.