Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Kalisz

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju prac motoryzacyjnych. Oferujemy czynności serwisowe, takie jak na przykład regeneracja, czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów, a ponadto również regeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Kalisz jest miastem, w którym tego typu usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Odpowiednio przeprowadzone prace serwisowe pozwalają na utrzymanie wszystkich podzespołów samochodu w należytym porządku, dzięki czemu odznaczają się sprawnym i wydajnym działaniem nawet przez wiele lat eksploatacji.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy prace, takie jak regeneracja DPF oraz czyszczenie katalizatorów. Odbywa się ono metodą hydrodynamiczną, jednak w przypadku tego typu czynności konieczne jest wymontowanie całego katalizatora z samochodu. W przypadku stwierdzenia poważniejszej usterki jesteśmy w stanie zapewnić wymianę podzespołów na zupełnie nowe. Regeneracja katalizatorów jest konieczna do przeprowadzenia przede wszystkim w przypadku stwierdzenia zbyt wysokiego spalania pojazdu, spadku mocy samochodu lub też nierównej pracy silnika na biegu jałowym.

Zadbaj o filtr DPF

Poza czyszczeniem katalizatorów zajmujemy się również serwisem DPF. Filtr DPF służy przede wszystkim do oczyszczania spalin z drobinek sadzy oraz popiołu, dzięki czemu do atmosfery trafia jedynie niewielka ich część. Filtr cząstek stałych może być regenerowany z wykorzystaniem metody ultradźwiękowej, jednak jest ona możliwa do zastosowania tylko w przypadku wybranych modeli podzespołów.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swojego pojazdu. Obsługujemy nie tylko samochody osobowe, ale również ciężarówki, motocykle i maszyny rolnicze. Kadra doświadczonych pracowników oraz nowoczesne maszyny sprawiają, że jesteśmy w tanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości usług oraz czasu ich realizacji.