Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Szczecin

Katalizatory i filtry DPF pełnią w aucie bardzo ważną funkcję. Dzięki nim poprawiamy jakość powietrza. Gromadzące się w nich zabrudzenia i sadza powodują jednak, iż z czasem części te wymagają wymiany lub czyszczenia. Firma Kaliński pomoże Państwu w tym zakresie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dostarczaniem katalizatorów i filtrów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także takie usługi jak regeneracja katalizatorów – Szczecin, czy czyszczenie filtrów DPF – Szczecin. Dzięki temu stare, słabiej działające części ratujemy i doprowadzamy do stanu z nowości.

Czyszczenie katalizatorów – Szczecin to usługa, podczas której części oczyszczane są z zalegającej w nich sadzy i zabrudzeń, które zbierają się w nich podczas eksploatacji. To niezwykle ważne, aby części auta działały bez zarzutu. Przydaje się to zwłaszcza podczas dłuższych podróży. Efekty oczyszczenia osiągnąć można za pomocą kilku metod. W naszej firmie zgodnie uznajemy, że najskuteczniejszą metodą jest wypalanie katalizatorów – Szczecin. Proces odbywa się w specjalnym piecu marki Hartridge, który rekomendują najwięksi producenci samochodów i części do nich. Podczas regeneracji części czyszczone są w wysokich temperaturach (na sucho), dzięki czemu zgromadzone nieczystości i sadza spalają się. Wytworzony w ten sposób popiół usuwamy wydmuchując go z części przy pomocy sprężonego powietrza. Inna metoda, jaką jest wypłukiwanie, jest według nas zagrożeniem dla działania filtrów, gdyż usuwa nie tylko sadzę, ale także ważne metale. Warto zaznaczyć, że katalizatory w pojazdach osobowych są regenerowane tylko za pomocą wymiany wkładów ceramicznych, które znajdują się w ich wnętrzu.

Regeneracja DPF Szczecin to usługa dostępna w każdym mieście. Wystarczy przysłać do nas katalizator i filtry DPF, a my zadbamy o to, aby wróciły do Państwa w najlepszym stanie, jak nowe. Docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dostarczyć nasze produkty kurier – czyli do wszystkich miast i miejscowości w Polsce i Europie. Nasz zespół to najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz wiedzy i doświadczenia posiadają także pasję i serce do motoryzacji, dzięki temu każda usługa w firmie Kaliński to gwarancja najwyższej jakości.