Tłumiki i rury do samochodów ciężarowych

 

Wszystkie pojazdy ciężarowe są napędzane jednostkami silnikowymi o znacznie większej mocy oraz pojemności niż osobowe. Wynika to oczywiście z ich gabarytów i parametrów technicznych. Jednak konieczność stosowania silniejszych jednostek wpływa między innymi na sposób budowy układu wydechowego. W samochodach ciężarowych ma on bardziej złożoną konstrukcję. Dlatego jako renomowany producent i dystrybutor części i podzespołów układu wydechowego marka Kaliński oferuje Państwu profesjonalne usługi serwisowe w zakresie wymian oraz napraw takich elementów. Posiadamy również sklep internetowy z bardzo bogatą ofertą.

Naprawa wydechów ciężarowych może mieć różny przebieg, wszystko zależy bowiem od rodzaju powstałych problemów i sposobów ich rozwiązania. Najczęściej zgłaszanymi przez kierowców problemami są rozmaite uszkodzenia mechaniczne w obrębie wydechu lub tłumika. Oprócz uszkodzeń mechanicznych bardzo często nasi klienci zgłaszają problemy związane z katalizatorami lub filtrami cząstek stałych, które ulegają zapchaniu. Naprawa wydechów ciężarowych stanowi jeden z podstawowych elementów naszej oferty. W ramach takich usług możemy przeprowadzić: spawanie, naprawę lub wymianę części w poszczególnych podzespołach na nową. W naszej ofercie mamy zarówno nowe jak i używane produkty do pojazdów ciężarowych.

Na podobnej zasadzie odbywa się naprawa tłumików do samochodów ciężarowych. Tutaj również zakres podejmowanych działań zależy przede wszystkim od rodzaju powstałej usterki. Dlatego przed rozpoczęciem pracy nasi mechanicy dokładnie sprawdzają stan techniczny tłumika i na tej podstawie dokonują oceny uszkodzeń. Dzięki temu mamy pewność, że zlecona regeneracja tłumików ciężarowych przebiegnie w sposób prawidłowy. Najczęściej jednak w przypadku problemów z tłumikami konieczna będzie wymiana tłumików ciężarowych. Obecnie cena tłumików nie jest wysoka, ich jakość natomiast systematycznie się poprawia. Z roku na rok trafia do nas więcej klientów regenerujacyh katalizatory czy filtry DPF, mniej naprawiające wydech. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do kontaktu z firmą Kaliński. Nasi doradcy postarają się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Nasz warsztat mieści się w Chybach, czyli małej miejscowości położonej tuż obok miasta wojewódzkiego. Poznań nie jest jednak głównym obszarem naszej działalności. Jako marka Kaliński prowadzimy także sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu z naszej oferty korzystają klienci nie tylko z Polski ale również z Europy a nawet świat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów oraz usług oferowanych przez firmę Kaliński, które znajdziesz na naszej stronie oraz stronie sklepu internetowego.