Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Chodzież

Chodzież jest miastem położonym praktycznie w samym sercu węzła komunikacyjnego łączącego Wielkopolskę z Pomorzem. Właśnie dlatego w tym mieście oraz pobliskich gminach działa wiele firm transportowych. Dla każdego takiego przedsiębiorstwa podstawowym aspektem prowadzonej działalności musi być sprawna flota pojazdów. Niestety, bardzo intensywna eksploatacja takich aut może znacząco skrócić żywotność niektórych podzespołów.

Dlatego jako uznana firma w branży układów wydechowych firma Kaliński oferuje Państwu dostęp do profesjonalnych usług serwisowych. Jednym z najważniejszych elementów całej naszej oferty jest regeneracja katalizatorów Chodzież oraz regeneracja filtrów DPF Chodzież.

Obydwie te usługi wymagają nie tylko doświadczenia, ale także odpowiedniego sprzętu. W kwestii takiej usługi jak czyszczenie katalizatorów Chodzież, najważniejsza jest dobra diagnostyka. Nie każdy katalizator nadaje się do regeneracji. Jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych regeneracja polega na wymianie wkładów, które znajdują się we wnętrzu części. W ten sposób przeprowadzona naprawa katalizatorów Chodzież przynosi pożądane efekty i zyskujemy praktycznie pełną sprawność.

Regeneracja filtrów cząstek stałych Chodzież to kolejna ważna usługa w naszej ofercie. W tym przypadku bardzo często korzystamy ze specjalistycznej maszyny Hartridge. Jest to profesjonalny sprzęt, który doskonale sprawdza się w przypadku regeneracji filtrów DPF. Przy użyciu tej maszyny możemy wydmuchać powstałe zanieczyszczenia. Jeśli nie przynosi to pożądanego skutku dodatkowo wypalamy filtry w specjalnym piecu, poluzowując sadzę, która kolejny raz jest wydmuchiwana.

Nasz warsztat mieści się w Chybach, czyli około godziny drogi od Chodzieży. Klienci, którzy chcą nas odwiedzić musza jechać się w kierunku Poznania i w najbliższej okolicy udać się na drogę ekspresową S-11.

 

Słowa kluczowe: Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Chodzież, czyszczenie katalizatora Chodzież, naprawa katalizatora Chodzież, regeneracja filtrów dpf Chodzież, regeneracja filtrów cząstek stałych Chodzież