Tłumiki, rury i końcówki wydechu do motocykli

Każdy miłośnik jednośladów wie o tym, że sprawny układ wydechowy jest szczególnie istotnym czynnikiem w przypadku motocykli. Jednocześnie z racji na swoje położenie zarówno tłumiki motocyklowe, jak i rury wydechu są stosunkowo podatne na uszkodzenia. Dlatego firma Kaliński oferuje pomoc wszystkim właścicielom jednośladów, którzy chcieliby wymienić lub naprawić uszkodzony wydech w swoim motorze.

Nasz zespół składa się z prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Doskonale wiemy o tym, że motocykl jest nieraz przysłowiowym oczkiem w głowie swojego właściciela. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Koniec końców sami kochamy te maszyny i z nich korzystamy.

W naszej ofercie znajduje się zarówno naprawa tłumików motocyklowych, jak i wymiana tłumików motocyklowych. Od czego zależy taki wybór? Tak naprawdę głównym czynnikiem są tutaj odczucia właściciela danego pojazdu. Naprawa tłumików motocyklowych jest wskazana wtedy, gdy tłumik sprawował się bardzo dobrze, ale nagle uległ uszkodzeniu. Z kolei wymiana będzie lepszym rozwiązaniem, jeżeli właściciel nie jest do końca zadowolony z pracy tej części. Co istotne, wymiana tłumików motocyklowych zapewnia naprawdę duże możliwości. Dlaczego? Ponieważ tłumiki motocyklowe to akcesoria o bardzo zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Przy korzystaniu z fabrycznych części ta różnica może być niezauważalna. Jednak wystarczy postawić na tłumik sportowy motocyklowy, aby każda trasa pokonywana na motorze nabrała zupełnie innego charakteru. Dlaczego więc nie spróbować?…

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że jako firma Kaliński sami jesteśmy producentami części związanych z układem wydechowym. Nasza oferta obejmuje między innymi: tłumiki akcesoryjne do motocykli, rury, kolanka oraz końcówki tłumików motocyklowych. Tłumiki Kaliński są chwalone przez motocyklistów ze względu na swoje konkretne basowe brzmienie. To z kolei sprawia, że niektórzy od razu wymieniają fabryczny tłumik na wybrany produkt z naszej oferty.

Montaż wybranego tłumika z naszego asortymentu zapewnia również możliwość dopasowania jego końcówki. Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, że wielu motocyklistów zwraca uwagę na wygląd takich elementów. Dlatego w ofercie firmy Kaliński można znaleźć ozdobne końcówki tłumików motocyklowych. Cena takich akcesoriów nie jest wysoka, choć w praktyce ich montaż zapewnia naprawdę znakomity efekt wizualny. Wszystkie oferowane końcówki tłumików motocyklowych są przeznaczone do użycia wraz z tłumikami marki Kaliński.

Ze względu na to, że sami produkujemy układy wydechowe – możemy zaoferować coś ekstra nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Nasz asortyment obejmuje bowiem tłumiki motocyklowe na zamówienie. Oczywiście są one dopasowane do parametrów fabrycznie montowanych tłumików. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom pełną gwarancję satysfakcji.

Co istotne, nasz dział motocykli zajmuje się także realizacją zleceń dotyczących: motorowerów, quadów oraz trajek. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług w zakresie naprawy lub wymiany części w takich pojazdach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma mieści się przy ulicy Szamotulskiej 40 (Chyby/Poznań) – tuż obok obwodnicy zachodniej Poznania i drogi S11. Dogodna lokalizacja sprawia, że wszyscy klienci łatwo odnajdą naszą siedzibę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!