Frezowanie

 
 

Oferujemy profesjonalne usługi frezarskie i usługi tokarskie 3D koncepcji indywidualnych oraz seryjnych realizacji z materiałów takich jak: aluminium, stal, stal nierdzewna czy tworzywa sztuczne. Na życzenie klienta zapewniamy dostęp do materiałów, bądź pracujemy na materiale powierzonym, dostarczonym przez klienta.

Frezowanie oraz toczenie cnc wykonujemy na profesjonalnej maszynie polskiej produkcji Andrychowskiej fabryki maszyn DEFUM, zapewniającej najwyższą jakość i dokładność wykonywanych prac. Jest to centrum obróbkowe pionowe R550 wyposażone w układ sterowania ciągłego typu FANUC 0i_MF. R550. Jesteśmy w stanie przygotować projekt zamawianego elementu, dzięki temu nie trzeba zlecać tego firmie zewnętrznej, a co za tym idzie cena całości usługi znacząco spada.

Frezowanie cnc, czyli obróbka skrawaniem materiałów za pomocą obrabiarek numerycznych cechuje się wysoką powtarzalnością wykonywanych seryjnie elementów, w stopniu niemożliwym do osiągnięcia na frezarce obsługiwanej ręcznie przez człowieka. Po wprowadzeniu do komputera sterującego maszyną programu napisanego przez naszego specjalistę, proces frezowania przebiega całkowicie automatycznie. Cena wykonywanych realizacji uzależniona jest od czynników takich jak czas pracy maszyny, rodzaj użytego materiału oraz projekt obrabianego detalu, w związku z tym zachęcamy do kontaktu z nami aby dokonać wstępnej wyceny.

Znajdujemy się w podpoznańskich Chybach, a więc w bezpośrednim zasięgu naszych usług znajduje się Poznań i jego okolice choć oczywiście przyjęcie zlecenia drogą mailową oraz wysyłka gotowego produktu w dowolną cześć kraju a nawet za granicę nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zachęcamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji, które znajdują w galerii. W stałej ofercie naszych produktów znajdują między innymi motocyklowe końcówki wydechu czy grawerowane tabliczki okolicznościowe. Posiadamy również sklep internetowy w którym znajdują się nasze wyroby. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania dotyczące zagadnienia frezowania.