Regeneracja katalizatorów maszyn budowlanych

 

Działalność dzisiejszych firm budowlanych opiera się w znacznej mierze na korzystaniu z nowoczesnych maszyn. W końcu trudno byłoby wyobrazić sobie pracę na dużej budowie bez używania koparki, ładowarki lub walca. W naszej ofercie znajdują się wszelkie maszyny budowlane a także inne pojazdy. Z drugiej strony eksploatacja maszyn budowlanych wiąże się z koniecznością ich regularnego serwisowania. W przeciwnym wypadku wszystkie podzespoły zaczną się psuć i tracić swoje właściwości. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że przepisy BHP nakładają na przedsiębiorców obowiązek dbania o stan techniczny posiadanych maszyn. Dlatego każdy wykonawca robót budowlanych powinien mieć to na uwadze.

Co jasne, żywotność poszczególnych elementów maszyn jest różna. Jednak uwagę warto zwrócić choćby na części związane z układem wydechowym. Praktycznie każde maszyny budowlane posiadają silniki diesla, w ich przypadku ogromne znaczenie ma prawidłowa praca katalizatora.

Zakłócenia w pracy tego elementu mogą mieć różne przyczyny. Natomiast trzeba podkreślić, że bardzo często problem leży w braku odpowiedniej przepustowości. Winę za ten stan rzeczy na ogół ponoszą drobinki sadzy, popiołu i inne zanieczyszczenia, które zapychają katalizator. Na szczęście w wielu przypadkach można je usunąć poprzez czyszczenie katalizatorów maszyn budowlanych. Nasza regeneracja katalizatorów maszyn budowlanych polega głównie na wymianie wkładów ceramicznych, które znajdują się w ich wnętrzu.

Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi? Powód jest bardzo prosty. Regeneracja katalizatorów maszyn budowlanych stanowi tańszą alternatywę w porównaniu do kosztów całkowitej wymiany tego elementu. Tym samym regeneracja nie będzie aż tak dużym obciążeniem dla firmowego budżetu. To z kolei wyjaśnia, dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z takiej alternatywy.

Nasza firma poza dystrybuowaniem, regeneracją i małoseryjną produkcją części do układu silnikowo-wydechowego zajmuje się również ich serwisowaniem. Naprawa katalizatorów maszyn budowlanych jest więc elementem szerokiej oferty marki Kaliński. Jeżeli potrzebują pomocy w tym zakresie, gorąco zachęcamy do kontaktu. W trakcie rozmowy będziemy mogli udzielić wszystkich najważniejszych informacji związanych z realizacją usługi. W ramach naszych działań zajmujemy się filtrami i katalizatorami do wszelkich pojazdów budowlanych, w tym m.in. dźwigów, koparek, wywrotek, ładowarek, betoniarek, cystern, czy walców.

W naszej firmie możemy zrealizować m.in. takie usługi jak:

– regeneracja filtrów i katalizatorów Caterpillar,

– regeneracja filtrów i katalizatorów Dossan,

– regeneracja filtrów i katalizatorów JCB

– regeneracja filtrów i katalizatorów HKL

– regeneracja filtrów i katalizatorów Komatsu

– regeneracja filtrów i katalizatorów Kubota.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów maszyn budowlanych, naprawa katalizatorów maszyn budowlanych, czyszczenie katalizatorów maszyn budowlanych.