Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Inowrocław

Sprawny pojazd to nie tylko bardziej bezpieczna i komfortowa podróż, ale również wsparcie w zakresie ochrony środowiska. Prawidłowo działający układ wydechowy pozwala zmniejszyć ilość wydzielanych spalin i ograniczyć zanieczyszczenia. Sygnałem mogącym świadczyć o tym, że konieczna jest regeneracja DPF lub czyszczenie katalizatorów jest nierówna praca silnika, wyższe spalanie paliwa, a także mniejsze osiągi.

Regeneracja katalizatorów – Inowrocław

Mimo tego, że nasz warsztat znajduje się pod Poznaniem świadczymy również usługi zdalnej naprawy, dla Klientów z innych miast, w tym z Inowrocławia. Zadbaliśmy o to, aby cały proces był bardzo szybki, prosty i intuicyjny, dzięki czemu zajmie kilka chwil.

Na ten proces składa się

Potwierdzenie transakcji i przelanie określonej sumy pieniędzy.

Oczekiwanie, a następnie odbiór filtra lub katalizatora przesłanego przez klienta oraz jego czyszczenie i regeneracja.

Wysyłka naprawionego filtra DPF oraz odbiór i ocena jego stanu przez klienta.

Jak widać jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i jednocześnie dbamy o to, aby osoby korzystające z naszych usług były w pełni zadowolone.

Czyszczenie filtrów DPF

Wiele awarii układów wydechowych powodowanych jest przez zanieczyszczenie ich spalinami. W odróżnieniu od większości firm, zamiast regeneracji “na mokro” wykonujemy ją “na sucho”. Oznacza to, że filtry DPF poddawane są działaniom wysokiej temperatury na wskutek której znajdująca się w nich sadza ulega spaleniu. Natomiast popiół jest wydmuchiwany. Taki proces jest bardziej efektywny i pozwala uniknąć awarii spowodowanych niedosuszeniem, które mogą mieć miejsce, w przypadku czyszczenia “na mokro”.

Szeroki zakres usług w zakresie wypalania katalizatorów i regeneracji filtrów DPF.

Doskonale wiemy, że awarie układu wydechowego zdarzają się zarówno w motocyklach, samochodach osobowych, ciężarowych, a nawet w maszynach rolniczych. W związku z tym w ramach naszych usług wypalanie katalizatorów realizujemy dla wszystkich typów pojazdów i maszyn.