Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Suwałki

Zawodowi kierowcy na pewno nieraz mieli do czynienia z usterką w postaci zapchanego katalizatora lub filtra DPF. Obydwa wymienione elementy odpowiadają za pracę układu silnikowo-wydechowego, dlatego ich zapchanie powoduje utratę mocy i inne problemy. Co istotne, taka sytuacja równie dobrze może przytrafić się właścicielom samochodów osobowych jak i ciężarowych. Dlatego warto wiedzieć o tym, jak można jej zaradzić.

Firma Kaliński oferuje Państwu profesjonalną pomoc w zakresie regeneracji katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych. Jak to wygląda w praktyce? Jeszcze przed przystąpieniem do pracy dokładnie sprawdzamy, czy dany egzemplarz jest sprawny pod względem technicznym. Poważne uszkodzenia mechaniczne stanowią bowiem przeciwwskazanie do wykonania wspomnianych usług.

Sama regeneracja katalizatorów Suwałki odbywa się według stałego schematu. Katalizatory stosowane w samochodach osobowych zazwyczaj odzyskują pełną funkcjonalność dopiero po wymianie wkładu. Natomiast w przypadku części przeznaczonych do montażu w samochodach ciężarowych często wystarczy tylko dokładne czyszczenie katalizatorów Suwałki. Wynika to oczywiście z faktu, że układ wydechowy w samochodach ciężarowych generuje znacznie więcej spalin. Jeżeli jest ich szczególnie dużo, koniecznym krokiem staje się wypalanie katalizatorów Suwałki. To daje nam gwarancję usunięcia wszystkich zabrudzeń z wnętrza danego egzemplarza. Warto jednak pamiętać, że nawet katalizatory stosowane w pojazdach ciężarowych mogą wymagać wymiany wkładu.

Jeśli chodzi o filtry DPF, one również dość często się zapychają. Podstawowym działaniem jest więc czyszczenie filtrów DPF Suwałki. Spora część zapchanych egzemplarzy odzyska w ten sposób pełną funkcjonalność. W przeciwnym wypadku regeneracja DPF Suwałki również sprowadza się do wymiany wkładu. Po zrealizowaniu takiej usługi wykonujemy test przepustowości i sprawdzany, czy egzemplarz odzyskał sprawność. Dzięki temu nasi klienci uzyskują gwarancję satysfakcji.

Suwałki to jedno z najważniejszych miast przemysłowych w północno-wschodniej Polsce. Dlatego kierujemy naszą ofertę zarówno do miejscowych firm, jak i do mieszkańców Suwałk oraz okolicznych miejscowości. Dzięki sprzedaży wysyłkowej mogą Państwo wygodnie i bezpiecznie zamawiać wybrane części samochodowe. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy Kaliński.