Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Ruda Śląska

Auta wydziela wiele spalin, przez co zanieczyszcza środowisko. Aby temu zapobiec producenci wyposażają je między innymi w katalizator i filtry DPF. Katalizator jest częścią układu wydechowego służącą do zmniejszania liczby szkodliwych składników w spalinach. Natomiast filtry DPF zatrzymują sadzę (cząstki stałe) ze spalin, aby spalić ją wewnątrz zanim wydostanie się na zewnątrz. Częste poruszanie się pojazdem po mieście, a do tego słabej jakości paliwo i zbyt rzadka wymiana oleju silnikowego oraz filtrów paliwowych powoduje szybkie zużycie lub zapchanie tych części, w wyniku czego przestają działać prawidłowo. Na szczęście istnieje możliwość wymiany ich na całkiem nowe (dostępne w firmie Kaliński) lub skorzystania z bardziej ekonomicznej możliwości – usługi regeneracja DPF Ruda Śląska lub regeneracja katalizatorów Ruda Śląska.

Firma Kaliński oferuje możliwość zakupu nowych lub używanych sprzętów takich producentów, jak: Skoda, Toyota, Fiat, Ford, Volkswagen, Mazda, Jaguar, Bentley, Dodge, Ferrari, Chevrolet, czy Porsche. Ale jest też możliwe czyszczenie katalizatorów Ruda Śląska oraz czyszczenie DPF Ruda Śląska przeprowadzone przez profesjonalnych specjalistów firmy Kaliński. Taka regeneracja to znacznie korzystniejsze finansowo działanie, które przywraca sprawność zniszczonym częściom. Wypalanie katalizatorów Ruda Śląska przeprowadzamy przy użyciu brytyjskiego, specjalistycznego pieca marki Hartridge, który rekomendowany jest przez jednych z ważniejszych producentów samochodów ciężarowych: Scania, Volvo, DAF. W piecu panuje bardzo wysoka temperatura 600 stopni, w której spalane są zanieczyszczenia i sadza zalegające w mikrokanalikach filtrów i katalizatora. Pozostaje po nich jedynie popiół, który zdmuchiwany jest sprężonym powietrzem do specjalnego pojemnika, a następnie utylizowany. Po całym procesie otrzymujemy sprawny i wyglądający zupełnie jak nowy – katalizator lub filtr DPF.

Usługi firmy Kaliński dostępne są w obrębie całej Polski. Docieramy z nimi wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier. Dotrzemy więc i do Państwa.