Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Gliwice

Gliwice to miasto, w którym mamy sporo naszych klientów. Jesteśmy firmą, która oferuje sprzedaż i serwisowanie między innymi katalizatorów i filtrów DPF. Zajmujemy się czyszczeniem oraz sprzedażą zarówno części nowych, jak i zregenerowanych, pochodzących od takich producentów jak: Skoda, Volkswagen, Ford, Toyota, Fiat, Mazda, a nawet Jaguar, Bentley, Chevrolet, Dodge, Ferrari, Chrysler oraz Porsche. Katalizatory i filtry DPF to części samochodowe, które przez eksploatację ulegają zużyciu, bądź zapchaniu zanieczyszczeniami – efekt ten może ulec przyspieszeniu, gdy używany jest słabej jakości paliwo, zbyt rzadko wymieniane filtry paliwowe, czy olej silnikowy. Jeśli tak się stanie, można wymienić części na całkiem nowe (służymy pomocą!), ale można też próbować ratować katalizator, czy filtr DPF korzystając z naszej usługi – regeneracja DPF Gliwice, lub regeneracja DPF Gliwice.

Regeneracja to świetny pomysł, zarówno ekonomicznie, jak i ekologicznie. Koszt usługi czyszczenie katalizatorów Gliwice i filtrów DPF okazuje się niższy niż zakup całkiem nowych części, a do tego jest znacznie bardziej przyjazny środowisku, gdyż nie produkuje się kolejnych podzespołów. Jak przebiega regeneracja katalizatorów i czyszczenie filtrów DPF Gliwice? Dzięki specjalistycznym sprzętom, takim jak piec brytyjskiej marki Hartridge, przeprowadzane jest wypalanie katalizatorów Gliwice, przy użyciu bardzo wysokich temperatur (600 stopni). Wystawienie części na ich działanie powoduje spalanie się wszelkich, zalegających w mikrokanalikach zanieczyszczeń i sadzy. Pozostaje po nich jedynie popiół, który wydmuchujemy sprężonym powietrzem do specjalnego pojemnika, a następnie utylizujemy. Dzięki temu poddanemu temu zabiegowi części samochodowe są sprawne i wyglądają jak nowe.

Stanowczo odradzamy natomiast wszelkie czyszczenie przy pomocy wody (woda połączona z sadzą zmniejsza przepustowość spalin i nie służy pojazdom), ani samodzielnym ingerencjom, gdyż zazwyczaj kończą się trwałym uszkodzeniem. Nasze usługi dostępne są w całej Polsce, jesteśmy bowiem w stanie dotrzeć z nimi wszędzie tak, gdzie dojedzie kurier. Zapraszamy do kontaktu.