Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Kielce

Jednym z istotnych elementów układu wydechowego pojazdów spalinowych są katalizatory i filtry DPF. Katalizatory używane są w celu poprawy jakości powietrza. Jednak podczas eksploatacji auta gromadzi się w nich sadza i zanieczyszczenia, którą co jakiś czas dobrze jest oczyścić. Firma Kaliński zajmuje się sprzedażą nowych katalizatorów i filtrów DPF, ale także ich regeneracją. Na czym taka usługa polega? Regeneracja katalizatorów Kielce to usługa, w której oczyszczamy zalegające w częściach zabrudzenie i sadzę, która gromadzi się podczas używania aut. Jest to możliwe za pomocą kilku metod, ale my wybieramy najskuteczniejszą, przeprowadzaną przy pomocy pieca marki Hartridge. To piec, który rekomendowany jest przez największych i najbardziej cenionych producentów aut oraz części samochodowych.

Czyszczenie katalizatorów – Kielce odbywa się “na sucho”, w bardzo wysokich temperaturach. Wypalanie katalizatorów (Kielce) powoduje, że zgromadzona w mikrokanalikach katalizatora i filtrów sadza spala się. A popiół, który z tego spalania powstaje wydmuchiwany jest za pomocą sprężonego powietrza. Dzięki temu nie ma śladów po zanieczyszczeniach. Istnieje również możliwość wypłukiwania zabrudzeń, ale metoda ta nie jest według nas efektywna, gdyż wraz z sadzą usuwane są także ważne metale, które wspierają działanie filtrów. Taka regeneracja DPF – Kielce to usługa dostępna w całej Polsce. Do naszej siedziby w Chybach spływają części z całego kraju, sprawdzamy ich stan i oceniamy, czy jest szansa na regenerację, czy lepiej wybrać nowy katalizator. Oczyszczone części odsyłamy na podany przez Państwa adres, docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dotrzeć kurier.

Jeśli zależy Państwu na utrzymanie auta w sprawności, zwłaszcza jeśli planujecie dalekie podróże – czyszczenie filtrów DPF – Kielce, to usługa, którą wykonujemy z pasją i ogromną wiedzą, którą nabyliśmy podczas długoletniego doświadczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.