Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Szamotuły

Prawidłowa praca układu wydechowego jest istotna z kilku powodów. Po pierwsze, gwarantuje ona poprawne działanie silnika. Po drugie, sprawnie działający katalizator oraz filtr DPF pozwala na utrzymanie określonych norm emisji spalin. Po trzecie, wychwytywanie zanieczyszczeń jest bardzo ważne pod względem ochrony środowiska.

Z tego względu jako firma Kaliński wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalne usługi w zakresie konserwacji takich elementów. Jedną z nich jest regeneracja katalizatorów Szamotuły. W wielu przypadkach powstały problem można rozwiązać poprzez wymianę wkładu znajdującego się we wnętrzu zapchanego egzemplarza. Taka naprawa katalizatorów Szamotuły rozwiązuje zaistniałą usterkę. Jeśli jednak inne firmy proponują Wam czyszczenie katalizatorów Szamotuły, szczególnie za pomocą wody to musicie uważać. Katalizatory nie są przelotowe a to oznacza, że stanowią system kanalików zamkniętych a wlana w katalizator substancja może tam pozostać i sprawić, że element bardzo szybko zapcha się ponownie.

Regeneracja filtrów cząstek stałych Szamotuły również może zostać przeprowadzona na kilka sposobów. My do regeneracji filtrów wykorzystujemy z profesjonalną maszynę brytyjskiej marki Hartridge. Wysoka efektywność działania tej maszyny sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z bardzo trudnymi przypadkami. Dzięki temu regeneracja filtrów DPF Szamotuły staje się idealną alternatywą dla zakupu nowego egzemplarza. Używając Hartridga wydmuchujemy lub wypalamy zanieczyszczenia. Niekiedy również dochodzi do zmiany wkładów w filtrach DPF.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do mieszkańców Szamotuł, jak i innych polskich miast. Z tego względu możemy zachęcić wszystkich kierowców do skorzystania z naszych usług. Ze względu na bliskość Szamotuł do naszej siedziby zachęcamy do odwiedzin naszej firmy. Oprócz obsługi klientów stacjonarnie realizujemy również sprzedaż a nawet regenerację i wysyłkową dostawę produktu.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Szamotuły, czyszczenie katalizatora Szamotuły, naprawa katalizatora Szamotuły, regeneracja filtrów dpf Szamotuły, regeneracja filtrów cząstek stałych Szamotuły