Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Legnica

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie jakościowych usług motoryzacyjnych. W ramach prowadzonych działa oferujemy prace, takie jak regeneracja, czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów, a poza tym również regeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Legnica jest miastem, w którym tego typu czynności serwisowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ pozwalają zatroszczyć się o samochód w taki sposób, aby mógł być użytkowany nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek awarii.

Czym się zajmujemy?

Oferta naszej firmy to między innymi czyszczenie filtra DPF oraz regeneracja katalizatorów. Powinna być ona przeprowadzana przede wszystkim w przypadku stwierdzenia nierównej pracy silnika na biegu jałowym, zbyt wysokiego spalania czy też spadku mocy samochodu. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki czemu wszystkie realizowane czynności mogą być podejmowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Czyszczenie katalizatorów odbywa się zazwyczaj z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej. Tego typu prace wymagają wymontowania całego katalizatora z auta, jednak kadra doświadczonych pracowników sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać tę czynność w niezwykle krótkim czasie.

Poza wypalaniem i czyszczeniem katalizatorów zajmujemy się także innymi pracami, jak na przykład regeneracja DPF. Zadaniem filtra DPF jest zatrzymywanie cząsteczek sadzy oraz popiołu, dzięki czemu do atmosfery trafia jedynie niewielka część spalin. Zajmujemy się nie tylko regeneracją filtra DPF, ponieważ w przypadku stwierdzenia poważniejszych usterek jesteśmy w stanie zapewnić wymianę tego podzespołu na zupełnie nowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi świadczonymi przez nas usługami oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem szybkości oraz dokładności działania.