Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Kraków

Katalizatory i filtry to części układu wydechowego pojazdów spalinowych, takich jak auta osobowe, ciężarowe czy maszyny rolnicze. Służą do poprawy jakości powietrza emitowanego przez pojazdy. Zdarza się, że w wyniku eksploatacji i gromadzonej w nich sadzy oraz wszelkich zabrudzeń, przestają działać lub działają słabiej. Konieczne wtedy jest ich wymiana. Na szczęście nasza firma Kaliński, zajmuje się nie tylko sprzedażą katalizatorów i filtrów DPF, ale także ich regeneracją. Regeneracja katalizatorów Kraków to usługa oczyszczania zalegających w ich częściach drobinek sadzy i wszelkich zanieczyszczeń, które zbierają się w nich i uniemożliwiają ich prawidłowe działanie.

Czyszczenie katalizatorów Kraków odbywać się może na różne sposoby. W naszej firmie wykorzystujemy najskuteczniejszy według nas proces, czyli wypalanie katalizatorów Kraków, które poprzedzone jest wydmuchiwaniem zanieczyszczeń przez sprężone powietrze. Wykorzystujemy do tego najlepsze urządzenie, polecane przez wielu największych producentów pojazdów i części motoryzacyjnych – Hartridge. Urządzenie to umożliwia nam regenerację “na sucho” przy użyciu bardzo wysokiej temperatury. Takie działanie spala osadzoną w mikrokanalikach sadzę, z której popiół wydmuchujemy sprężonym powietrzem. Niektórzy wykorzystują do tego wodę, którą wypłukują zanieczyszczenia, ale nasz zespół zgodnie uznał, iż taka metoda wypłucze nie tylko sadzę, ale także metale istotne przy pracy filtrów, co może znacznie osłabić ich działanie. W przypadku pojazdów osobowych regeneracja katalizatorów polega przede wszystkim na wymianie zapchanych wkładów katalizatora.

Zadbaj o swoje auto wybierając czyszczenie filtrów DPF Kraków w naszej firmie. Regeneracja DPF Kraków odbywa się na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół, aby Państwa auto funkcjonowało prawidłowo, nawet podczas dalekich podróży. Sprawne katalizatory i filtry DPF sprawią, że zminimalizują Państwo emitowanie niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska spalin. Po sprawnej regeneracji, odeślemy gotowe części na wskazany przez Państwo adres. Dostarczamy produkty wszędzie tam, gdzie może dotrzeć kurier. Dlatego dotrzemy również do Państwa.