Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Ostrów Wielkopolski

Nierówna praca silnika, problem z rozruchem, a także zmniejszone osiągi przy większym poborze paliwa – te elementy mogą sygnalizować, że konieczna jest regeneracja DPF. Ostrów Wielkopolski to miasto, dla którego mieszkańców świadczymy usługi zdalne. Wystarczy, że zgłosisz do nas swój problem, a następnie po dokonaniu transakcji prześlesz filtr lub katalizator. Po jego otrzymaniu zweryfikujemy w jakim jest stanie oraz co jest przyczyną awarii, a następnie zajmiemy się czyszczeniem i regeneracją. W przypadku elementów, które nie kwalifikują się do regeneracji zasugerujemy zakup nowego modelu.

Koszty – Czyszczenie katalizatorów – Ostrów Wielkopolski

Klienci decydujący się na zdalne wypalanie muszą wziąć pod uwagę dodatkowe koszty związane z wysyłką elementów. Cena naprawy zależy natomiast od tworzywa z jakiego został wykonany katalizator, a także rodzaju pojazdu.

1. Samochody osobowe: koszt usługi zależy od stopnia w jakim został on wysycony kamieniami szlachetnymi, rodzaju ceramicznego wkładu, a także stanu obudowy. Chociaż ten ostatni element jest najmniej ważny.

2. Samochody ciężarowe: podobnie jak w przypadku osobowych kluczowy jest poziom wysycenia. Klienci korzystający z naszych usług mogą również liczyć na zwrot kaucji jest on jednak zależny od stanu w jakim znajduje się:

-filtr: obudowa i wkład nie mogą być uszkodzone, ani posiadać żadnych pęknięć.

-katalizator: obudowa musi być oryginalna i nie może być na niej żadnych śladów wskazujących na spawanie czy naprawę.

Regeneracja filtrów DPF – Ostrów Wielkopolski

Doskonale wiemy, że pojazdy narażone są na awarie układu spalania, które mogą być bardzo niebezpieczne dla samochodów czy ciężarówek, dlatego też należy jak najszybciej wykryć przyczynę i naprawić usterkę. Wszystkie te działania – czyszczenie filtrów dpf, regenerację oraz wypalanie katalizatorów realizujemy zdanie. Usterki naprawiamy szybko, a jednocześnie profesjonalnie, a gdy są gotowe wysyłamy bezpośrednio do Klientów. Współpraca kończy się dopiero, gdy otrzymamy potwierdzenie, że naprawa spełniła oczekiwania.

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów, regeneracja DPF, serwis DPF, serwis katalizatorów, układy wydechowe, błąd p2002 Fiat, zapchany DPF