Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Ostrowiec Świętokrzyski

Zużycie części samochodowych to naturalny proces związany z eksploatacją pojazdu. W przypadku katalizatorów oraz filtrów DPF głównym powodem ich zużycia są odkładające się zabrudzenia. Powstają one przy spalaniu paliwa, a ich nagromadzenie z czasem powoduje zapchanie danego elementu, przez co traci on funkcjonalność. Czy to oznacza natychmiastową konieczność jego wymiany? Niezupełnie. Równie dobrym rozwiązaniem będzie wówczas regeneracja katalizatorów Ostrowiec Świętokrzyski lub regeneracja DPF Ostrowiec Świętokrzyski. Taka usługa dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i aut ciężarowych lub dostawczych.

Nasza firma jest uznanym producentem części do układów wydechowych. Jednak oprócz tego świadczymy również usługi w zakresie regeneracji takich elementów. Jak przebiega ten proces? Na początku dokładnie badamy dostarczony egzemplarz katalizatora pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W przypadku części pochodzących z samochodów osobowych regeneracja katalizatorów Ostrowiec Świętokrzyski sprowadza się do wymiany wkładu. Nieco inny przebieg ma regeneracja egzemplarzy stosowanych w pojazdach ciężarowych. Tutaj ważnym etapem jest czyszczenie katalizatorów Ostrowiec Świętokrzyski przy pomocy maszyny Hartridge. W tym celu wykorzystujemy silny strumień powietrza pod ciśnieniem, który skutecznie usuwa większość zabrudzeń. Jeśli to nie wystarczy, przeprowadzamy dodatkowe wypalanie katalizatorów Ostrowiec Świętokrzyski.

Podobna zależność pojawia się w przypadku filtrów cząstek stałych. Czyszczenie filtrów DPF Ostrowiec Świętokrzyski umożliwia pozbycie się drobinek sadzy, popiołu i wszelkich innych zanieczyszczeń. Jeżeli jednak filtr jest zbyt zabrudzony, decydujemy się na wymianę wkładu, co przywraca mu pełną funkcjonalność.

Siedziba naszej firmy mieści się nieopodal Poznania. Zależy nam jednak na tym, aby oferta marki Kaliński była dostępna dla mieszkańców całej Polski. Dlatego wykonujemy również sprzedaż wysyłkową, która pozwala naszym klientom na wygodne zamawianie wybranych części. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i dostępnym asortymentem, w naszym sklepie internetowym posiadamy dziesiątki tysięcy produktów.