Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Koło

Dla coraz większej grupy osób samochód stanowi narzędzie niezbędne do pracy ale też życia, bez którego nie potrafi sobie poradzić. Szczególnie dla osób mieszkających poza dużymi miastami samochód jest niezbędny do poruszania się, załatwiania spraw czy jazdy do pracy, szkoły. Podobnie duże i małe firmy do funkcjonowania potrzebują pojazdów. Warto zwracać uwagę w jakim stanie jest nasz samochód, to sprawi, że będzie on dla nas stale dostępny i niezawodny.

Szczególnie ważny jest efektywnie działający układ wydechowy, a do tego niezbędna jest regeneracja katalizatorów i filtrów DPF, FAP, GPF, którą oferujemy klientom z Koła. Zapewniamy czyszczenie podzespołów układu wydechowego do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, roboczych, rolniczych różnych marek oraz modeli.

Czyszczenie katalizatorów i regeneracja filtrów DPF Koło

Klienci z całej Polski, także z Koła, mogą liczyć na naszą pomoc w serwisie układów wydechowych. Zajmujemy się usuwaniem nagromadzonych w podzespołach zabrudzeń, głównie nowoczesną metodą wydmuchiwania za pomocą powietrza pod wysokim ciśnieniem. Wykorzystujemy do tego specjalną maszynę – Hartridge DPF300. To nowoczesne urządzenie, które jest skuteczne w regeneracji filtrów cząstek stałych. Szczególnie istotnym elementem maszyny jest element diagnostyczny, dzięki któremu możemy szybko sprawdzić, czy dany podzespół nie jest uszkodzony i czy nie wymaga całkowitej wymiany. Całkowita wymiana znajdującego się w środku wkładu to metoda najskuteczniejsza ale też droższa. Pozbywając się zapchanego wkładu mamy pewność, że nasz filtr czy katalizator będzie znów sprawny. Należy pamiętać, że ze względu na swoją budowę regeneracja za pomocą wymiany wkładów to jedyny prawidłowy sposób regeneracji katalizatorów. W szczególności mycie katalizatora może spowodować uszkodzenie jego wewnętrznej ceramiki. Warto podkreślić, że nasz serwis do regeneracji nie używa wody czy innych detergentów. Podsumowując regeneracja katalizatorów i regeneracja filtrów DPF Koło jest najlepsza poprzez wymianę wkładów. Podobnie sprawa wygląda z regeneracją filtrów FAP i GPF Koło.

Nasze usługi dla osób z Koła realizujemy wysyłkowo, chociaż można pojawić się u nas również osobiście. Niezależnie od wyboru sposobu realizacji wiemy, że czas dla każdego z naszych klientów jest bardzo istotny.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Leszno, czyszczenie katalizatora Koło, naprawa katalizatora Koło, regeneracja filtrów DPF Koło, regeneracja filtrów cząstek stałych Koło