Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Łódź

 

Prawidłowo przebiegające procesy oczyszczania spalin w pojazdach osobowych, ciężarowych ma zasadnicze znaczenie dla sprawności układu wydechowego i silnika. Zanieczyszczenie bądź usterka katalizatora lub filtra DPF z reguły prowadzą do poważniejszych awarii także innych części oraz do zbędnych kosztów.

Regeneracja katalizatorów Łódź

Fachowo przeprowadzana regeneracja katalizatorów Łódź sprawia, że działają one tak skutecznie jak nowe oraz spełniają wszelkie normy emisji spalin. Najskuteczniejsze czyszczenie katalizatorów Łódź, które polecamy polega na wymianie wkładów. Wkłady mogą być ceramiczne ale też metalowe, zależy to od danego modelu pojazdu. Wypalanie katalizatorów Łódź czy ich wymywanie nie może przynieść skutków, może natomiast narazić właściciela na dodatkowy koszt.

Żebyśmy zajęli się regeneracją katalizatorów wystarczy dostarczyć nam, osobiście lub wysyłkowo, nieuszkodzony i nienadtopiony katalizator, a regeneracja katalizatorów Łódź przywróci mu świetność. Nasza firma znajduje się w najbliższej okolicy Poznania. Dojazd do naszej firmy z Łodzi jest bardzo łatwy i szybki, znajdujemy się blisko autostrady A2 a także drogi ekspresowej S11. Oczywiście nie musisz do nas jechać, wystarczy, że wyślesz element do naprawy.

Regeneracja filtrów DPF Łódź

Filtry cząstek stałych wymagają usuwania zanieczyszczeń z kanalików filtracyjnych. Filtr DPF regeneracja Łódź przywraca filtrowi sprawność, jest on praktycznie jak nowy. Fachowa regeneracja filtrów DPF Łódź polega na przedmuchiwaniu sprężonym powietrzem, ewentualnie dodatkowym wypalaniu, a w razie konieczności na wymianie całego wkładu. Większość firm regenerujących myje filtry cząstek stałych specjalnym roztworem z wodą. Metoda wodna bardzo często nie przynosi oczekiwanych skutków, niewysuszone filtry szybko zapychają się ponownie, a w przypadku uszkodzenia ceramicznego wkładu w dalszym ciągu nie są sprawne. Czyszczenie katalizatorów Łódź warto oddać w ręce profesjonalnej firmy.

Skuteczna i ekonomiczna regeneracja katalizatorów i filtrów

Po zakończeniu regeneracji filtr bądź katalizator można odebrać osobiście bądź odeślemy go na podany adres. Posiadamy również serwis, w którym możemy kompleksowo wykonać usługę. Regeneracja przywraca sprawność układu wydechowego i moc silnikowi, zapewnia przejście badań technicznych, chroni przed mandatami za zanieczyszczanie środowiska, a zatem daje znaczne oszczędności.

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Łódź; czyszczenie katalizatora Łódź; naprawa katalizatorów Łódź; regeneracja filtrów dpf Łódź; regeneracja filtrów cząstek stałych Łódź