Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Leszno

Samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze i inne pojazdy spalinowe wymagają okresowego serwisu. Ważne jest, żeby odpowiednio reagować, kiedy pojazdy wykazują oznaki usterki. Warto szczególną uwagę zwrócić na układ wydechowy, jego usterka może sporo kosztować. Jako firma Kaliński staramy się być blisko naszych klientów, oferując swoje usługi na miejscu oraz zdalnie, z wykorzystaniem licznych firm kurierskich i przewozowych.

Posiadamy serwis w miejscowości Chyby, niedaleko Poznania ale jesteśmy nastawieni na świadczenie usług i sprzedaż produktów dla klientów z całej Polski a nawet Europy, dużą część naszych produktów eksportujemy. Zależy nam na tym, by reagować na Państwa potrzeby, niezależnie od tego, gdzie się Państwo znajdują. Odpowiadamy na liczne potrzeby klientów związane z filtrami cząstek stałych, katalizatorami, m.in. wykonując usługę regeneracja filtrów cząstek stałych Leszno, zajmujemy się takimi filtrami jak DPF, FAP, GPF, wykonujemy też regenerację katalizatorów Leszno.

Czyszczenie katalizatorów i regeneracja filtrów DPF – Leszno

Czyszczenie katalizatorów i filtrów DPF Leszno to inaczej ich regeneracja. Celem tych działań jest przywrócenie sprawności danej części. Dzięki temu nie jest konieczna wymiana jej na nową, co generuje nie tylko korzyści finansowe, ale także ekologiczne. Podstawowym celem usługi jest usunięcie z podzespołów: sadzy, popiołu, pyłu i innych zanieczyszczeń powstałych w spalaniu paliwa.

Czyszczenie i regeneracja filtrów cząstek stałych dla klientów z Leszna odbywa się na kilka sposobów. Jedna metoda bazuje na wykorzystaniu maszyny Hartridge. To urządzenie pozwala na usunięcie pyłu, osadu i etc. za pomocą powietrza pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu, że powietrze dociera do każdego miejsca podzespołu, zabrudzenia zostają usunięte. Dodatkowo stosujemy wypalanie filtra w specjalnym piecu, do czego używamy maszyny Hartrige DPF 300. Regeneracja katalizatorów Leszno polega na wymianie najbardziej zanieczyszczonego elementu katalizatora, czyli znajdującego się w środku wkładu. Wkłady dzielimy na ceramiczne lub metalowe, każdy z nich wysycony jest metalami szlachetnymi. Wymiana wkładu przywraca sprawność katalizatora.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Leszno, czyszczenie katalizatora Leszno, naprawa katalizatora Leszno, regeneracja filtrów dpf Leszno, regeneracja filtrów cząstek stałych Leszno