Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Oświęcim

Nasze przedsiębiorstwo działa już od wielu lat i od samego początku świadczy różnego rodzaju usługi motoryzacyjne. Oferujemy czynności, takie jak regeneracja, czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów, a ponadto również regeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Oświęcim jest miejscem, w którym przeprowadziliśmy już bardzo wiele tego typu prac serwisowych, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy czynności, takie jak na przykład czyszczenie i regeneracja katalizatorów. Czynność ta powinna zostać wykonana przede wszystkim w chwili zauważenia nierównej pracy silnika na biegu jałowym, zbyt wysokiego spalania oraz spadku mocy pojazdu. Czyszczenie katalizatorów odbywa się zazwyczaj z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej. Wiąże się to z koniecznością demontażu całej części z samochodu, jednak dzięki kadrze doświadczonych pracowników tego typu prace jesteśmy w stanie wykonać niezwykle szybko oraz precyzyjnie.

Zadbaj o właściwą pracę filtra DPF

Oprócz regeneracji i czyszczenia katalizatorów oferta naszej firmy to także regeneracja DPF. Zadaniem filtra cząstek stałych jest zatrzymanie drobinek sadzy i popiołu wewnątrz układu wydechowego, co pozytywnie wpływa przede wszystkim na środowisko. Filtr DPF jest jednym z najważniejszych podzespołów układu wydechowego, dlatego jego odpowiednia praca ma wpływ na właściwe funkcjonowanie także innych podzespołów w samochodzie. Poza serwisem posiadanych podzespołów oferta naszej firmy to także sprzedaż nowych akcesoriów motoryzacyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Posiadamy kadrę niezwykle doświadczonych pracowników, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W ramach prowadzonych działań serwisujemy katalizatory oraz czyścimy filtry DPF, a swoje usługi świadczymy nie tylko na rzecz samochodów osobowych, ale również ciężarowych, motocykli oraz maszyn roboczych.