Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Toruń

Dbanie o stan swojego auta, pojazdu ciężarowego, maszyny rolniczej, czy budowlanej jest niezbędne, aby cieszyć się bezpiecznym użytkowaniem. Dlatego warto dbać także o katalizatory i filtry DPF. Katalizatory to elementy układu wydechowego pojazdów spalinowych. Wspierają poprawę jakości powietrza, dlatego istotne jest, aby funkcjonowały bez zarzutu. Firma Kaliński zajmuje się nie tylko sprzedażą filtrów DPF i katalizatorów, ale także ich czyszczeniem i regeneracją. Dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów, których połączyła pasja do motoryzacji i ogromna wiedza, regeneracja katalizatorów – Toruń to usługa na najwyższym poziomie, dzięki której Państwa pojazd będzie generował znacznie mniej niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska spalin.

Części samochodowe niszczą się i zużywają podczas eksploatacji. Można kupić nowe, ale można też popracować nad stanem obecnych. Podczas używania w katalizatorach zbierają się zanieczyszczenia i sadza, które co jakiś czas należy usunąć. Najlepszym sposobem, wykorzystywanym w naszej firmie jest czyszczenie katalizatorów – Toruń. Do tego procesu używamy specjalistycznego pieca marki Hartridge (piec ten polecany jest przez największych producentów samochodów i części do nich). Wypalanie katalizatorów Toruń odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze, “na sucho”. Dzięki temu zgromadzone w mikrokanalikach zabrudzenia i sadza spalają się, a powstały popiół wydmuchiwany jest sprężonym powietrzem. Nie stosujemy metody wypłukiwania zanieczyszczeń wodą, ponieważ oprócz sadzy wypłukiwane są wówczas również ważne dla poprawnego działania filtrów metale. Warto zaznaczyć, że regenerację filtrów i katalizatorów można też dokonać poprzez wymianę wkładów ceramicznych. Katalizatory w pojazdach wydechowych regenerowane są tylko za pomocą wymiany wkładów.

Na czyszczenie filtrów DPF Toruń zdecydować się powinien każdy, kto chce utrzymać swoje auto sprawnym. To niezwykle ważne, zwłaszcza podczas dłuższych tras. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby regeneracja DPF Toruń była usługą świadczoną na najwyższym poziomie. Wystarczy, że wyślą Państwo zabrudzony katalizator lub filtry, my ocenimy ich stan, dzięki wsparciu najwyższej technologii. Następnie przeprowadzimy regenerację lub zasugerujemy zakup nowych części – w zależności od tego, w jakim stanie są te otrzymane przez nas. Nasza praca sprawia, że Państwa samochód osobowy, ciężarowy, maszyna rolnicza, czy budowalna funkcjonować będzie prawidłowo, a jednocześnie dzięki regeneracji katalizatorów i filtrów DPF, znacznie zmniejszy się emitowanie niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska spalin.