Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Słupsk

Układ wydechowy składa się z pewnych elementów, które minimalizują ilość emitowanych przez pojazd spalinowy zanieczyszczeń powietrza. To katalizatory i filtry DPF. Dzięki nim dbamy o czystość powietrza i nasze podróże są bardziej przyjazne środowisku. Ale podczas eksploatacji takich pojazdów jak: auta osobowe, auta ciężarowe czy maszyny rolnicze, części układu wydechowego ulegają zabrudzeniu, zbiera się w ich sadza. Uniemożliwia im to sprawne funkcjonowanie. Gdy tak się dzieje, należy wymienić części na nowe lub zdecydować się na czyszczenie katalizatorów (Słupsk).

Regeneracja katalizatorów (Słupsk), to dostępna w firmie Kaliński usługa, podczas której usunięte zostają drobinki sadzy, a także inne zanieczyszczenia. Regeneracja DPF (Słupsk), która uznawana jest za najbardziej efektywną to wypalanie katalizatorów (Słupsk). Podczas tego procesu katalizatory i filtry DPF umieszczone zostają w specjalistycznym piecu marki Hartridge. To urządzenie, które rekomendowane jest przez największych i najważniejszych producentów samochodów i części samochodowych. Wewnątrz pieca działają bardzo wysokie temperatury i “na sucho” spalana jest sadza zbierająca się w mikrokanalikach. Ze spalonej sadzy pozostaje popiół, który wydmuchiwany jest za pomocą sprężonego powietrza. Jest to niezwykle skuteczny sposób na czyszczenie filtrów DPF (Słupsk) oraz katalizatorów. Znacznie skuteczniejszy od płukania wodą, podczas którego wypłukiwane są również metale niezbędne do prawidłowej pracy filtrów DPF. Czyszczenie katalizatorów i filtrów może również nastąpić poprzez wymianę wkładów ceramicznych w ich wnętrzu. Katalizatory w pojazdach osobowych regenerowane są wyłącznie w ten sposób.

W firmie Kaliński pracują profesjonalni specjaliści, którzy zdobytą przez wiele lat praktyk, wiedzę łączą z miłością do motoryzacji i niezwykłą dbałością o każdy detal. Taki zespół jest gwarancją na usługi na najwyższym poziomie. Sprzedaż produktów oraz realizację usług oferujemy klientom w całej Polsce. Wystarczy przekazać nam części auta do regeneracji, a my po wykonanej usłudze odeślemy je pod wskazany adres. Jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie dojechać może kurier. Dlatego na pewno dotrzemy także do Słupska.