Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Koszalin

Żywotność części samochodowych zależy przede wszystkim od tego, jak eksploatowany jest dany pojazd. Taka zależność sprawdza się szczególnie w przypadku elementów układu silnikowo-wydechowego. Na szczęście regeneracja katalizatorów Koszalin oraz regeneracja DPF Koszalin pozwala na znacznie tańszy zakup nowych części.

Firma Kaliński to renomowany producent układów wydechowych. Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy prawidła cechujące pracę katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty wyjątkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniane czyszczenie katalizatorów Koszalin. W trakcie tego procesu dokładnie usuwamy wszelkie zabrudzenia zgromadzone we wnętrzu przekazanego egzemplarza. Jeżeli pojawi się taka konieczność, przeprowadzamy także wypalanie katalizatorów Koszalin przy pomocy specjalnego pieca. Ten zabieg często jest niezbędny w przypadku egzemplarzy stosowanych w samochodach ciężarowych. Jeśli chodzi o katalizatory z aut osobowych, tutaj regeneracja zazwyczaj polega na wymianie wkładu.

Jak przebiega czyszczenie filtrów DPF Koszalin? W pojazdach osobowych pierwszym etapem jest oszacowanie stanu filtra oraz wybór metody regeneracji. Kolejno dokonujemy regeneracji, która może zostać zrealizowana poprzez wymianę wkładów ceramicznych lub za pomocą wypalania i wydmuchiwania zanieczyszczeń. Jeśli chodzi o pojazdy ciężarowe regeneracja przebiega podobnie i może być wykonana na jeden z dwóch sposobów. Na koniec sprawdzamy, czy zregenerowany egzemplarz pracuje przy zachowaniu wszelkich norm dotyczących emisji spalin.

Duże zainteresowanie opisanymi usługami skłoniło nas do rozszerzenia obszaru prowadzonej działalności. Dlatego wprowadziliśmy do sklepu Kaliński możliwość wysyłki zamówionych części. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych katalizatorów lub filtrów DPF po regeneracji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Nasze części są przeznaczone do stosowania w samochodach osobowych oraz większych autach dostawczych i ciężarowych.