Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Zamość

Zadbaj o swój samochód razem z nami. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem filtrów DPF, a naszą specjalnością jest regeneracja katalizatorów i filtrów. Zamość to miasto, dla którego mieszkańców świadczymy usługi zdalnej naprawy układów wydechowych.

Czyszczenie katalizatorów Zamość – dlaczego warto?

Głównie dlatego, że oferujemy profesjonalny zakres usług, których wykonanie możesz zlecić nam bez wychodzenia z domu. Mimo tego, że warsztat mamy pod Poznaniem do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również Klientów z Zamościa. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, opiszesz problem i wyślesz katalizator lub filtr, który uległ awarii. Po jego otrzymaniu sprawdzimy jaka jest przyczyna usterki, naprawimy ją i odeślemy go pod wskazany adres. Ostatnim etapem współpracy jest weryfikacja elementu przez klienta, a także rozliczenie wpłaconej na początku kaucji.

Regeneracja filtrów DPF Zamość – dla kogo?

Nasza oferta jest bardzo szeroka, a usługi świadczymy zarówno dla właścicieli pojazdów osobowych, ciężarowych, ale także maszyn rolniczych, a nawet motocykli. Dlatego jeśli w Twoim pojeździe świeci się kontrolka “check engine” lub zauważyłeś inny problem z układem wydechowym zgłoś się do nas.

Usługi w pełni dopasowane do potrzeb Klientów

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy co może być przyczyną awarii W wielu przypadkach jest nią usterka układu oczyszczania spalin, ale również awaria filtra, np. poprzez zabrudzenie go nadmiarem sadzy. Czyszczenie i regeneracja DPF, które oferujemy wykonywane jest metodą “na sucho”, co wyróżnia nas na tle wielu warsztatów stosujących metodę “na mokro”. Wypalanie katalizatorów pozwala skutecznie usunąć sadzę, która pod wpływem wysokiej temperatury zmienia się w popiół, a następnie jest wydmuchiwana z filtra DPF. Co więcej, wypalanie nie wymaga dodatkowego suszenia, tak jak dzieje się to w przypadku czyszczenia na mokro.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty (np. z usług regeneracji katalizatora), chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.