Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Kutno

Nieprawidłowe odprowadzanie spalin z silnika może wiązać się z tym, że będą się one przedostawały do różnych miejsc w pojeździe, w tym do kabiny. To z kolei wiąże się z negatywnym wpływem na komfort jazdy. Co więcej, taka sytuacja w dłuższej perspektywie może mieć także negatywne konsekwencje dla zdrowia i życia kierowcy. Wobec tego regularna regeneracja katalizatorów i filtrów DPF (czyszczenie i wypalanie) jest niezbędną praktyką, o której muszą pamiętać wszyscy posiadacze pojazdów w całej Polsce, w tym także w Kutnie.

Oferta firmy Kaliński jest kierowana do klientów z całej Polski, także Kutna, którym oferujemy serwis wysyłkowy. Zapraszamy do przesyłania podzespołów do naszej siedziby, która mieści się Chybach pod Poznaniem. Tam zajmiemy się oczyszczeniem katalizatorów i filtrów cząstek stałych DPF z zanieczyszczeń. Regenerację, którą przeprowadzamy, kończy test przepustowości. Jeśli podzespół nadaje się do ponownego użytku, części zostają odesłane. Mogą je Państwo także odebrać i zregenerować osobiście w naszym serwisie.

Klienci z Kutna mogą liczyć na naszą pomoc w czyszczeniu podzespołów do swoich pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem resztek sadzy, pyłu, kurzu oraz popiołu wykorzystując metodę sprężonego powietrza oraz metodę wypalania w specjalnym piecu. Oprócz wydmuchiwania i wypalania zanieczyszczeń stosujemy również regenerację poprzez wymianę wkładów. Wymiana wkładów pozwala w pełni usunąć zanieczyszczenia, usuwamy wkład, w którym się odkładają. przynosi pożądane efekty i zyskujemy praktycznie pełną sprawność.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, gdyż gromadzące się przez długi czas sadza i popiół, mogą całkowicie zapchać elementy układu wydechowego. W związku z tym nie będzie on działał prawidłowo, a jedynym rozwiązaniem będzie wówczas zakup nowych podzespołów. Oczywiście na nieprawidłowe działanie katalizatora lub filtra DPF może wpływać nie tylko zanieczyszczenie, które można wyeliminować regeneracją. Czasami źródłem problemu może być uszkodzenie wnętrza lub obudowy. W celu poznania przyczyny usterki warto pojawić się w naszym serwisie na diagnozie.

 

Słowa kluczowe: Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Kutno, czyszczenie katalizatora Kutno, naprawa katalizatora Kutno, regeneracja filtrów DPF Kutno, regeneracja filtrów cząstek stałych Kutno