Działania społeczne

Przez wszystkie lata obecności na rynku zbudowaliśmy świetny zespół i prężnie działające przedsiębiorstwo. Jednocześnie stworzyliśmy wizerunek wiarygodnej, godnej zaufania marki. Potwierdzają to opinie naszych klientów.

Jednym z naszych najważniejszych działań promocyjnych jest udział w imprezach targowych. Swoje produkty eksponowaliśmy podczas eventów w Amsterdamie, Pradze, Wrocławiu, Gdańsku i oczywiście Poznaniu. Nasze stanowisko zazwyczaj mocno przyciąga uwagę widzów. Chętnie prezentujemy się podczas Motor Show oraz na innych imprezach motoryzacyjnych na poznańskich targach.

Nasz logotyp zobaczysz w wielu branżowych czasopismach, a także u naszych partnerów. Już od kilku lat wspieramy młodych kierowców z Politechniki Poznańskiej, z którymi stworzyliśmy układ wydechowy do bolidu startującego w Formule Student. Cyklicznie wspieramy również Festiwal Jeździecki Baborówko oraz wydarzenia motoryzacyjne i sportowe. Uczestniczymy w wielu eventach, ponieważ wiemy, jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu oraz jakie zalety ma sponsoring.

Jako firma nie ograniczamy się tylko do motoryzacji, kochamy też muzykę i wspieramy lokalne działania. Co roku we wrześniu współorganizujemy „Kierski Festiwal”. Podczas tej imprezy gościliśmy już takie gwiazdy muzyczne jak Ray Wilson, Elektryczne Gitary, Zespół Ra, Dwa, Trzy, Sebastiana Riedla, Cree oraz innych świetnych wykonawców. W trakcie festiwalu organizujemy również konkurs woltyżerki oraz inne atrakcje. Impreza cieszy się dużą popularnością i jest otwarta dla wszystkich.

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloma pasjami oraz wielkim sercem. Wśród nas są pasjonaci sportu, naturalnej przyrody czy myślistwa. Oprócz tego znajdziemy w naszej firmie miłośników muzyki, koni a także biegacza z ponad 150 biegami maratońskimi na koncie. Nie pozostajemy też obojętni na potrzeby innych. Oprócz wspieranie sportu jesteśmy patronem zespołu występującego w charytatywnym wyścigu Złombol, wspieramy WOŚP a także współorganizujemy lokalne festiwale muzyczne.