Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Gdynia

Trójmiasto jest jednym z najważniejszych okręgów przemysłowych w Polsce. Lokalni przedsiębiorcy muszą więc robić wszystko, aby nadążyć za dynamicznym rozwojem rynku. To z kolei wymaga świetnej logistyki i zorganizowania przewozu różnych elementów. Nic więc dziwnego, że wiele lokalnych firm posiada swoją własną flotę pojazdów służbowych. Aby jednak samochody pozostały sprawne przez dłuższy czas, trzeba zadbać o ich stan techniczny. Pod tym względem szczególne znaczenie ma poprawna praca układu silnikowo-wydechowego.

Jedną z usług widniejących w naszej ofercie jest regeneracja katalizatorów Gdynia. Każdy kierowca z pewnością wie o tym, jak ważną rolę odgrywa sprawny katalizator. Niestety, przy wysokiej eksploatacji pojazdu zużycie tego elementu przebiega znacznie szybciej. Problem ten dotyczy zarówno samochodów ciężarowych, jak i aut osobowych. Na szczęście profesjonalne czyszczenie katalizatorów Gdynia pozwala przywrócić zużytym egzemplarzom dawną funkcjonalność. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć używane katalizatory, które przeszły proces regeneracji. Dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów Gdynia w pojazdach ciężarowych. W razie potrzeby wymieniamy także ich wkład, co szczególnie ważne jest dla samochodów osobowych. To daje nam pewność, że dany egzemplarz jest gotowy do ponownego użytku.

Regeneracja katalizatorów Gdynia to jednak nie wszystko. Nasi klienci mogą bowiem skorzystać z analogicznej usługi dotyczącej filtrów DPF. Ich sprawne działanie jest niezbędne do tego, aby samochód mieścił się w dopuszczalnym limicie emitowanych spalin. Z tego względu oferujemy profesjonalne czyszczenie filtrów DPF Gdynia. Może ono nastąpić poprzez wymianę wkładu lub użycie maszyny Hartridge DPF 300. Tak przeprowadzona regeneracja DPF Gdynia zapewnia możliwość ponownego użycia danego egzemplarza.

Choć siedziba firmy Kaliński mieści się w Chybach (k. Poznania), nasi klienci mogą skorzystać z oferty zakupów wysyłkowych. Dzięki temu zamówione części zostaną szybko dostarczone pod wskazany adres. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.