Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Rybnik

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie jakościowych usług związanych z serwisem różnego rodzaju pojazdów. Nasza propozycja to między innymi regeneracja, czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów, a także regeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Oferowane usługi są realizowane przez bardzo doświadczonych pracowników, co daje pewność jakości podejmowanych działań.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy prace, takie jak czyszczenie filtrów DPF. Filtr cząstek stałych odpowiada w głównej mierze za eliminację drobinek popiołu oraz sadzy ze spalin. Filtr DPF jest bardzo ważnym elementem układu wydechowego, dlatego w czasie prac serwisowych wymaga poświęcenia mu dużej uwagi. Przeprowadzamy nie tylko regenerację pasywną, ale i aktywną.

Jedną z najczęściej podejmowanych przez nas napraw jest regeneracja katalizatorów. Rybnik jest miejscem, w którym przeprowadziliśmy już wiele tego typu czynności. Polegają one przede wszystkim na demontażu katalizatora oraz jego oczyszczeniu profesjonalną metodą hydrodynamiczną. Czyszczenie katalizatorów metodą domową jest nieopłacalne, ponieważ tego typu prace bardzo rzadko przynoszą jakiekolwiek efekty.

Poza serwisem katalizatorów, inną czynnością, jaką oferujemy w ramach prowadzonych przez nas działań jest regeneracja DPF. Jedną z metod wykonywania tej czynności jest wykorzystanie fal ultradźwiękowych. Jest to bardzo skuteczne działanie, jednak możliwe do wykorzystania tylko w przypadku wybranych modeli filtrów DPF. Przeprowadzane czynności serwisowe mogą sprawić, że zakup nowej części nie będzie już konieczny. Oferowany przez nas serwis części motoryzacyjnych jest realizowany z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, co daje pewność spełnienia oczekiwań każdego z klientów.

Zapraszamy do zapoznania ze wszystkimi oferowanymi przez nas pracami serwisowymi oraz do wybrania najwłaściwszej usługi dla swoich potrzeb. W ramach prowadzonych działań oferujemy obsługę nie tylko samochodów osobowych, ale również ciężarowych, motocykli oraz maszyn rolniczych.