Nasze atuty – Dlaczego warto u nas kupić

Bogate doświadczenie
Działamy na rynku ponad 25 lat. Jesteśmy rozpoznawalni w branży motoryzacyjnej. Co roku uczestniczymy w targach i imprezach branżowych. Nasze produkty eksportujemy również poza teren Polski. Znamy klientów i wiemy, jakie mają oczekiwania oraz potrzeby.
Własna produkcja
Sami wytwarzamy to, czego brakuje. Posiadamy maszyny do obróbki metali, m.in. giętarkę i frezarkę. Dzięki temu tworzymy metalowe elementy i podzespoły wykorzystywane nie tylko w branży motoryzacyjnej.
Profesjonalna regeneracja
Jako nieliczni w Polsce regenerujemy katalizatory oraz filtry cząstek stałych poprzez wymianę wkładów. Przywracamy w ten sposób pełną sprawność urządzenia. Jest to zdecydowanie tańsze niż wymiana całego podzespołu. Oprócz tego do regeneracji używamy najnowszej maszyny Hartridge DPF 300.
Skuteczny serwis
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Doradzamy lub sami wykonujemy konkretną usługę. Nasz serwis to „laboratorium”, w którym możemy podjąć każde wyzwanie techniczne.
Magazyn produktów
Na ponad 14 000 m2 mamy prawie 40 000 produktów. Bogate zaplecze pozwala szybko dostarczać klientom potrzebne elementy. Nie musisz czekać na dostawę od dystrybutorów, obsługa działa bardzo sprawnie.
Sprawdzeni dostawcy
Współpracujemy ze znanymi firmami z branży (zarówno z Polski, jak i zagranicy), które swoją marką gwarantują najlepszą jakość oraz obsługę. Nasze produkty wyróżnia niezawodność.
Kompleksowa obsługa
Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Zazwyczaj klienci dostają kupiony produkt już na drugi dzień. Naszą renomę potwierdzają pozytywne opinie w internecie oraz te wypowiedziane na targach czy innych imprezach branżowych.
Różnorodność produktów
W kompleksowy sposób zajmujemy się układami wydechowymi. Oferujemy podzespoły, części do wydechów, elementy mocujące. U nas zamówisz wszystko, co niezbędne do naprawy lub wymiany układów wydechowych.
Dystrybucja
Nasze produkty można kupić z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do telefonu lub internetu. Posiadamy własny, bardzo rozbudowany sklep internetowy, jesteśmy obecni na platformach Allegro, eBay, Autoline. Oprócz zamówień internetowych realizujemy zamówienia telefoniczne. Nasze produkty eksportujemy na cały świat.