Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Piła

Czy regeneracja katalizatorów – Piła to usługa, której Państwo potrzebują? Katalizator to element układu wydechowego pojazdu spalinowego, który poprawia jakość powietrza eliminując lub minimalizując emisję spalin. Ale pod wpływem eksploatacji auta (osobowego lub ciężarowego), maszyny rolniczej gromadzą się w katalizatorach i filtrach zabrudzenia oraz sadza, które mogą spowodować słabsze działanie tych części. Zużyte części można zastąpić nowymi lub poddać je regeneracji. Na czym polega czyszczenie katalizatorów – Piła? To wypalanie katalizatorów (Piła), podczas którego części zostają oczyszczone z drobinek sadzy, a także innych zanieczyszczeń za pomocą specjalnego pieca. W naszej firmie używamy najlepszego pieca specjalistycznego, który rekomendowany jest przez największe i najbardziej liczące się w świecie motoryzacji, marki producentów aut i części samochodowych. Wypalanie to najefektywniejszy sposób na pozbycie się sadzy. W wysokiej temperaturze, “na sucho” części przetrzymywane są w piecu, dzięki czemu sadza, która osiadła w mikrokanalikach, spala się. Uzyskany w ten sposób popiół wydmuchujemy używając do tego sprężonego powietrza. Nie korzystamy z innej metody wykorzystującej wodę, gdyż uważamy, że podczas płukania usuwane zostają nie tylko zabrudzenia, ale także ważne metale, niezbędne w pracy filtrów. Czyszczenie katalizatorów można wykonać również poprzez wymianę wkładów ceramicznych, takie proces realizuje się w katalizatorach pojazdów osobowych.

Czyszczenie filtrów DPF Piła to proces potrzebny do tego, aby Państwa auto funkcjonowało bez problemów. Sprawne filtry i katalizatory są istotne zwłaszcza w dalekich podróżach, podczas których minimalizują Państwo emisję spalin, dzięki czemu dbacie o zdrowie oraz środowisko. W firmie Kaliński regeneracja DPF – Piła odbywa się na najwyższym poziomie, ponieważ zajmuje się nią zespół odpowiedzialnych i profesjonalnych pracowników, którzy z oddaniem chłoną wiedzę podczas wielu lat zdobytego doświadczenia.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy przekazać nam filtry DPF i katalizatory do regeneracji. Sprawdzimy ich stan i zadecydujemy, czy wystarczy czyszczenie, czy lepiej jest zakupić całkiem nowe części. Pomożemy Ci w bezpiecznej i przyjaznej środowisku jeździe. Z naszymi usługami oraz produktami docieramy bowiem wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier. Dlatego nie ma dla nas przeszkód, aby dotrzeć również do Państwa.