Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Oborniki

Działalność stacjonarna firmy Kaliński jest kierowana między innymi do mieszkańców pobliskich miejscowości. Jedną z nich są Oborniki, które mieszczą się niespełna 30 kilometrów od naszej siedziby w Chybach. Dojazd do naszej głównej siedziby z Obornik nie stanowi problemu, a co za tym idzie – możemy szybciej podjąć się realizacji zleconych napraw.

Nasza oferta obejmuje między innymi czyszczenie katalizatorów Oborniki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku zapchania katalizatora czy osłabieniu działania katalizatora. W wielu przypadkach taki egzemplarz można bowiem uratować i przywrócić mu pełną sprawność. Regeneracja katalizatorów Oborniki w naszym serwisie polega po prostu na usunięciu z wnętrza katalizatora wkładu a wraz z nim zgromadzonych zanieczyszczeń. Wkład, który ma obniżoną sprawność zostaje zastąpiony nowym, w pełni sprawnym. Czasami jednak obudowa katalizatora jest zniszczona a wtedy jedyną możliwością jest wymiana katalizatora na nowy – oryginalny lub tak zwany zamiennik. Naprawa katalizatorów Oborniki powinna odbywać się według schematu dostosowanego do stanu danego elementu. Na szczęście jako profesjonaliści od układów wydechowych jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę.

Co jasne, poza katalizatorami zajmujemy się również filtrami cząstek stałych. Regeneracja filtrów DPF Oborniki zazwyczaj odbywa się przy użyciu maszyny Hartridge. Dzięki niej jesteśmy w stanie przywrócić wielu egzemplarzom pełną sprawność techniczną. W przypadku bardziej zapchanych filtrów wykonujemy wymianę wkładu, tak jak w katalizatorach. Na nasze usługi produkty przyznajemy gwarancję, dlatego wiemy, że regeneracja filtrów cząstek stałych Oborniki czy katalizatorów zostanie przeprowadzona w najbardziej profesjonalny sposób.

Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a także zapoznania się z ofertą sklepu Kaliński.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Oborniki, czyszczenie katalizatora Oborniki, naprawa katalizatora Obornik, regeneracja filtrów dpf Oborniki, regeneracja filtrów cząstek stałych Oborniki