Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Tarnowskie Góry

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się przeprowadzaniem napraw różnego rodzaju części samochodowych. Prowadzone działania to między innymi regeneracja, czyszczenie oraz wypalanie katalizatorów, jak również regeneracja i czyszczenie filtrów DPF. Oferowane działania są przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i urządzeń, co daje gwarancję szybkości oraz precyzji działania.

Indywidualne podejście

Wszystkie podejmowane działania, jak na przykład serwis filtra DPF, są realizowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Zepsuty katalizator daje bardzo wyraźne sygnały, że coś jest nie tak – przede wszystkim sprawia, że silnik bardzo głośno pracuje. Regeneracja katalizatorów nie polega tylko na ich czyszczeniu, choć oczywiście jedną z najczęstszych awarii jest ich zapychanie, co ostatecznie może prowadzić do przegrzania się silnika.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań serwisujemy nie tylko katalizatory, ale zajmujemy się również wieloma innymi czynnościami, jak na przykład regeneracja DPF. Tarnowskie Góry są miejscem, gdzie w ostatnim czasie przeprowadziliśmy szereg tego typu realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia. Filtr DPF odpowiada za oczyszczanie spalin ze stałych cząstek sadzy oraz popiołu.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a swoją pracę rozpoczynamy przede wszystkim od zdiagnozowania problemu, co jest możliwe dzięki nowoczesnym przyrządom oraz systemom.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z proponowanych usług. Zajmujemy się nie tylko samochodami osobowymi, ale również ciężarowymi, motocyklami oraz maszynami roboczymi. W ramach prowadzonych działań oferujemy nie tylko regenerację, wypalanie oraz czyszczenie katalizatorów. Zajmujemy się również serwisem filtrów DPF, który jest niezwykle ważnym elementem układu wydechowego. Przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam pewność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.