Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Przemyśl

Wysokie natężenie ruchu drogowego może prowadzić do powstawania smogu poprzez zanieczyszczanie środowiska naturalnego. Jednak kierowcy mogą zadbać o to, aby ich samochody nie generowały zbyt wiele spalin. Tutaj kluczowe znaczenie ma praca układu wydechowego, a w szczególności dwóch elementów – katalizatora oraz filtra DPF. Warto jednak pamiętać, że przy dużym spalaniu paliwa obydwie części są narażone na szybkie zużycie. Wówczas bardzo pomocna okazuje się regeneracja katalizatorów Przemyśl, a także czyszczenie filtrów DPF Przemyśl.

Katalizator odpowiada za ograniczenie ilości szkodliwych związków chemicznych, które powstają przy spalaniu paliwa. Dlatego po pewnym czasie czyszczenie katalizatorów Przemyśl staje się absolutną koniecznością. Nasza firma już od dawna wykonuje takie usługi.

W przypadku samochodów osobowych regeneracja następuje za pomocą wymiany wkładów ceramicznych znajdujących się we wnętrzu egzemplarza. W przypadku pojazdów ciężarowych stosuje się wymianę wkładów oraz zamiennie wypalanie katalizatorów Przemyśl, co pozwala na skuteczne usunięcie wszystkich zgromadzonych nieczystości. Takie rozwiązanie daje praktycznie 100% sprawności działania regenerowanej części.

Podobna zależność dotyczy filtrów cząstek stałych. Z czasem taki filtr po prostu zatyka się przez zbyt dużą ilość zgromadzonych zabrudzeń. Wówczas jedynym z rozwiązań jest czyszczenie filtrów DPF Przemyśl. Firma Kaliński posiada na wyposażeniu specjalną maszynę Hartridge do wykonywania takich usług. Jej kompleksowe działanie gwarantuje, że regeneracja DPF Przemyśl przebiegnie szybko i skutecznie. W przypadku pojazdów osobowych oraz ciężarowych regeneracja DPF polega również na wymianie wkładów. Oczywiście wykonywana przez nas regeneracja DPF Przemyśl zostaje zakończona dopiero po wykonaniu testów, które potwierdzą sprawność filtra. Taka usługa jest dostępna zarówno dla filtrów stosowanych w samochodach osobowych, jak i ciężarówkach.

Początkowo oferta firmy Kaliński była adresowana głównie do mieszkańców Wielkopolski. Niemniej uruchomienie sprzedaży wysyłkowej sprawiło, że obecnie nasze produkty mogą trafić do kierowców z całej Polski. Dlatego serdecznie zachęcamy do bliższego poznania produktów znajdujących się w naszym asortymencie.