Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Łomża

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy mają problem z układem wydechowym w swoim samochodzie. Zakres naszych usług obejmuje regenerację, czyszczenie filtrów DPF, a także wypalanie katalizatorów. Łomża to miasto, na terenie, którego nie mamy swojego warsztatu, ale oferujemy usługi zdalne. Cały proces jest przeprowadzany tak, aby zapewnić jak największy komfort klientom

Kiedy transakcja zostaje zawarta, a płatność za katalizator dokonana wraz z uwzględnieniem kaucji zwrotnej za stary, Klient zobowiązany jest nam go wysłać w celu wykonania usługi – czyszczenia, wypalania lub regeneracji. Kiedy naprawa zostanie wykonana, wysyłamy katalizator do Klienta, a ten ocenia jego stan. Na tej podstawie oszacowana zostaje również kwota kaucji zwrotnej.

Regeneracja katalizatorów – Łomża

Zdalna naprawa układów wydechowych to wygodne rozwiązanie dla Klientów z całej Polski. Wykonujemy ją w samochodach osobowych, motocyklach, ale także w maszynach rolniczych czy pojazdach ciężarowych. Jako jedna z niewielu firm realizujemy czyszczenie filtrów DPF na sucho, takie rozwiązanie jest dużo szybsze i bardziej dokładne niż oferowane przez większość firm płukanie wodą. Czyszczenie filtrów DPF na sucho wykonujemy w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu znajdująca się wewnątrz filtra sadza ulega spaleniu, a pozostały po niej popiół jest wydmuchiwany przy pomocy sprzężonego powietrza. Natomiast jeśli regeneracja DPF nie jest możliwa, możemy wymienić go na nowy.

Dlaczego warto skorzystać ze zdalnego czyszczenia katalizatorów i filtrów DPF?

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także nieustannie poszerzamy nasze umiejętności w zakresie regeneracji, dzięki czemu możemy w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów z Łomży, ale i całej Polski. Doskonale wiemy jak ważny jest układ wydechowy w pojeździe, dlatego zajmujemy się usługami jedynie w tym zakresie. Jeśli w Twoim samochodzie zaświeciła się kontrolka “check engine” lub sygnalizująca awarię układu oczyszczania spalin – zgłoś się do nas.