JEEP WRANGLER

Jeep Wrangler Ad Bustera zyskał nowy układ wydechowy.

Jeep Wrangler to kultowy model amerykańskiego samochodu. Wrangler doczekał się pięciu wersji a jego produkcja ruszyła w 1987 roku i jest nadal kontynuowana. Inspiracją do powstania modelu był amerykański, wojskowy Willys MB.

Posiadaczem tego bardzo popularnego modelu samochodu jest m.in. Marek Hoffman, popularny Ad Buster. Marek miał już okazję korzystać z naszych usług modyfikacji, w zeszłym roku, a jego Harley Davidson zyskał nowy tłumik w kolorze czarno matowym (OPIS REALIZACJI), z którego jest bardzo zadowolony.

Podobnie jak ostatnio nasz klient chciał, żeby jego pojazd wydawał bardziej sportowy, „basowy” dźwięk. W celu zmiany wydawanego dźwięku wykonaliśmy nowy, tłumik końcowy, pomijając tłumik środkowy, co spowodowało, że układ jest bardziej przelotowy. Wykonany przez nas tłumik miał dwie rury wydechowe, a nie jak poprzednio jedną. Wszystkie elementy wykonaliśmy z trwałej stali kwasoodpornej. Cały układ zakończyliśmy dwoma ozdobnymi końcówkami, również w kolorze czarno matowym. Wykonane modyfikacje pozwoliły na uzyskanie nowego, głośniejszego dźwięku a także bardziej sportowego wyglądu.

SPRAWDŹ OFERTĘ W SKLEPIE – Końcówki wydechu