Harley Davidson Sportster Iron 1200

Harley Davidson Sportster Iron, lata 70-te w nowoczesnym wydaniu.

Harley Sportster Iron z silnikiem 1200 to jak przekonuje producent motocykl odwołujący się do minionej epoki, nie znajdziemy w nim zbyt wielu dodatków a raczej buntowniczy styl. W październiku 2018 roku mieliśmy okazję dodać jednemu z tych maszyn jeszcze większego „pazura”.
Mimo, że model Sportster Iron powstał w 2018 roku to nie każde rozwiązanie, które w nim zastosowano spełnia oczekiwania klientów. W szczególności mowa tu o układzie wydechowym oraz tłumikach. Jednym z naszych klientów, który postanowił wymienić tłumiki był znany You Tuber Ad Buster, duży fan motoryzacji i motocykli.

Marek zdecydował się na zmianę tłumików na wyprodukowane w kolorze czarnym przez firmę „Kaliński”. Oprócz nowych tłumików zamontowane zostały dedykowane końcówki, które dodały jeszcze bardziej buntowniczego charakteru.

Dokonana przez nas modyfikacja zmieniła nie tylko wygląd ale również przede wszystkim dźwięk motocykla. Od teraz Harley Davidson Ad Bustera brzmi o wiele głośniej, bardziej basowo, co chwali sam właściciel.