Duża wiata samochodowa produkcji firmy Kaliński

W ramach działań naszego działu produkcji wiosną 2018 roku powstała pierwsza wiata samochodowa, która stanowiła ochronę dla naszego samochodu firmowego.

Wiata wolnostojąca stanowi idealną ochronę samochodu, tarasu czy innej wymagającej ochrony powierzchni, przed domem, w ogrodzie, czy na terenie firmy.

Stworzone przez nasz zadaszenie można przystosować do ochrony pojazdu osobowego, motocykla, przyczepy jak i pojazdów o większych gabarytach w tym camperów czy pojazdów ciężarowych, budowlanych, rolniczych a nawet łodzi.

Powstała konstrukcja jest bardzo stabilna za co odpowiedzialne są trzy słupy, na których opiera się dach. Każdy ze słupów zbudowany jest z dwóch rur, co zapewnia bardzo dużą stabilizację konstrukcji. Estetyczny wygląd zapewniają specjalnie wygięte węższe rury (kratownica) znajdujące się pomiędzy słupami nośnymi.

W ramach naszych działań wykonujemy zadaszenia z rur ze stali nierdzewnej o średnicy 88,9 i 76 mm. Stosowany materiał jest bardzo trwały, nie grozi mu korozja, całość starczy na wiele lat.
Konstrukcja zadaszenia może zostać wykończona w dowolny sposób, dach zostanie pokryty: plexi, plachtą PCV, montaż jest łatwy, szybki można wykonać ewentualną wymianę. Sami skorzystaliśmy z wykończenia materiałem PCV.

Do ustawienia podobnej wiaty nie potrzeba żadnej fachowej wiedzy ani pozwoleń, wystarczy wkopać i zacementować podstawy słupków konstrukcyjnych. Montaż można wykonać samemu.