Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Poznań Żegrze

 

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja katalizatorów Poznań Żegrze to dla klientów możliwość naprawy, przywrócenia sprawności części po znacznie niższych cenach niż zakup nie używanych, nowych części. Dlatego z każdym rokiem takie usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Poza tym, że koszt takich usług jest niższy, to bardzo często również czas takiej naprawy jest krótszy niż oczekiwanie na ściągnięcie nowej części. Taka naprawa katalizatorów Poznań Żegrze wykonywana jest wówczas, gdy obudowa katalizatora nie jest naruszona, gdyż w takiej sytuacji nie jest możliwe odpowiednie przeprowadzenie naprawy. Podstawową czynnością jest wymiana znajdującego się wewnątrz wkładu na nowy oraz odpowiednio przeprowadzone czyszczenie katalizatora Poznań Żegrze, co daje możliwość skorzystania z takich usług kompleksowo, czyli wraz z jednoczesnym montażem nowego elementu podejmujemy się również odnowienia obudowy.

W niezwykle podobny sposób wykonywana jest regeneracja filtrów DPF Poznań Żegrze, co spowodowane jest podobieństwami nie tylko w budowie podzespołów, ale również w sposobie ich działania. W przypadku filtrów DPF regenerację wykonujemy nie tylko metodą wymiany wkładów, ale również używając naszej maszyny Hartridge DPF 300. Z jej udziałem wydmuchujemy oraz spalamy zanieczyszczenia. Nie stosujemy metod hydrofobowych, które mogą zapychać filtr na nowo. Nie odparowana z wnętrza filtra woda potrafi związać się z sadzą i kolejny raz zapchać filtr DPF. W trakcie płukania dochodzi też do wypłukiwania metali szlachetnych.

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów Poznań Żegrze; czyszczenie katalizatora Poznań Żegrze; naprawa katalizatorów Poznań Żegrze; regeneracja filtrów dpf Poznań Żegrze; regeneracja filtrów cząstek stałych Poznań Żegrze