Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Poznań Śródka

FKatalizator oraz filtr DPF to ważne elementy układu wydechowego, które odpowiadają za zmniejszanie szkodliwości emisji spalin. Filtr cząstek stałych znajduje się w metalowej puszce ze specjalnym systemem kanalików wewnętrznych, przez które przepływają spaliny. Często to powoduje, że w filtrze, odkładają się w różne zanieczyszczenia, a wśród nich m.in.: cząsteczki sadzy, metali, związków. Podgrzanie filtra do temperatury około 600 stopni Celsjusza pozwala na spalanie się sadzy. Aby działo się to regularnie auto musi jechać z odpowiednio dużą prędkością, co będzie powodowało wzrost temperatury pracy silnika i wypalanie. Jeśli proces ten nie jest zachowany, filtry zapychają się. Zarówno niedziałający prawidłowo filtr DPF, jak i katalizator wymagają wymiany. Do wyboru jest zakup całkiem nowej części spośród dostępnych w sklepie Kaliński oryginalnych części, ich zamienników lub zregenerowanych części używanych. Istnieje również nieco korzystniejsza finansowo opcja – regeneracja katalizatorów Poznań Śródka oraz regeneracja filtrów DPF Poznań Śródka.

Obie usługi wykonywane są przez mechaników firmy Kaliński w sposób profesjonalny i wyjątkowo sprawny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy załogi, czyszczenie katalizatora Poznań Śródka i regeneracja filtrów cząstek stałych Poznań Śródka wykonywane są na najwyższym poziomie. Naprawa katalizatorów Poznań Śródka dla samochodów ciężarowych w firmie Kaliński odbywa się przy pomocy specjalistycznego sprzętu dedykowanego do wypalania zanieczyszczeń – pieca brytyjskiej marki Hartridge. Części samochodów osobowych często regenerowane są natomiast w ramach wymiany wkładów ceramicznych. Dzięki połączeniu wysokiej technologii z wyjątkowo wykwalifikowanym zespołem ludzkim, firma Kaliński staje się liderem w regeneracji używanych części układu wydechowego.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów poznań śródka, czyszczenie katalizatora poznań śródka, naprawa katalizatora poznań śródka, regeneracja filtrów dpf poznań śródka, regeneracja filtrów cząstek stałych poznań śródka