Regeneracja katalizatorów i filtrów DPF Poznań Naramowice

 

Pierwszym zadaniem układu wydechowego jest usuwanie wszelkich zanieczyszczeń powstających podczas spalania paliwa, poza tym zobojętniają je na tyle, aby stały się jak najmniejszym zagrożeniem dla środowiska i zdrowia człowieka. W skład układu wydechowego wchodzą między innymi katalizator oraz filtr cząstek stałych (DPF), które dzielnie pracują nad zminimalizowaniem wpływu spalin na powietrze. Wraz z eksploatacją, z uwagi na ciężkie warunki pracy (wibracje i drgania oraz zmienne temperatury) i przy nieodpowiedniej jakości paliwie, części te dosyć szybko mogą ulec zniszczeniu, zapchaniu lub zużyciu. Jeśli tak się stanie, nic straconego. Filtry i katalizator można wymienić na całkiem nowe (firma Kaliński dysponuje częściami oryginalnymi, zamiennikami, a także zregenerowanymi i przywróconymi do pełnej sprawności dla wielu marek samochodowych).

Firma Kaliński oferuje jednak również nieco bardziej ekonomiczne rozwiązanie – usługę zwaną regeneracją. W ofercie dostępna jest zarówno regeneracja katalizatorów Poznań Naramowice, jak i regeneracja filtrów DPF Poznań Naramowice. To usługi, które firma Kaliński wykonuje na najwyższym poziomie, korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego zespołu mechaników, a także z najwyższej technologii specjalistycznego urządzenia marki Hartridge.

Naprawa katalizatorów Poznań Naramowice profesjonalnie przeprowadzona przez zespół Kaliński to gwarancja satysfakcji bez zbędnych kosztów. Czyszczenie katalizatora Poznań Naramowice oraz regeneracja filtrów cząstek stałych Poznań Naramowice odbywa się w sposób bezpieczny i efektywny, dzięki czemu każdy klient jest zadowolony.

 

Słowa kluczowe: regeneracja katalizatorów poznań naramowice, czyszczenie katalizatora poznań naramowice, naprawa katalizatora poznań naramowice, regeneracja filtrów dpf poznań naramowice, regeneracja filtrów cząstek stałych poznań naramowice